Олександр Шамота  закликав молодь і небайдужих підприємців допомагати людям поважного віку

Олександр Шамота закликав молодь і небайдужих підприємців допомагати людям поважного віку

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота закликав полтавців максимально утриматись від виходу з дому. Говорить, усі мають зрозуміти, що пріоритет у користуванні громадським транспортом сьогодні має бути в людей, які рятують життя, забезпечують правопорядок та життєдіяльність міста.

У Полтаві обмежили пільговий проїзд в громадському транспорті – скористатись безкоштовним проїздом тепер можна лише з 11.00 до 15.00. Олександр Шамота зауважує, що це вимушений захід, мета якого забезпечити безперешкодний приїзд на роботу в першу чергу лікарям і медпрацівникам. Для цього в міській раді вже організували видачу медпрацівникам спеціальних посвідчень, що дають право першочергового проходу в транспорт. Відрізнити медпрацівника з-поміж інших громадян на зупинці можна за жовтою стрічкою на рукаві.
Окрім того, секретар Полтавської міської ради зауважив – для безпеки полтавців у місті ухвалено новий порядок відвідування магазинів. Зокрема кількість людей в торговельному залі не має перевищувати 1 людину на 10 кв.м торгового залу, а дистанція між відвідувачами має бути щонайменше 1,5–2 метри.
– Елементарні заходи безпеки, яких сьогодні має дотримуватись кожен полтавець, – наша гарантія запобігання розвитку італійського чи китайського сценаріїв поширення вірусу, – зазначив Олександр Шамота. – Особливо це стосується людей поважного віку. У Полтаві сьогодні понад 40 тисяч пенсіонерів віком 60 і більше років. Водночас ми маємо близько 200 000 молодих мешканців.
Якщо кожен сьогодні візьме патронат над кимось із сусідів віком понад 60 років, ми зможемо захистити наших дідусів і бабусь від інфікування, а отже, зберегти життя та здоров’я.
Олександр Шамота серед іншого закликав молодь, небайдужих підприємців допомагати пенсіонерам, зокрема застерегти їх від походів по магазинах і взяти цю відповідальність на себе.

Прес-служба Полтавської міської ради.

Поділися:

Добавить комментарий