Олександр Шамота звернувся  до голови Офісу Президента: «Дайте механізм збільшення зарплат медикам і соцпрацівникам»

Олександр Шамота звернувся до голови Офісу Президента: «Дайте механізм збільшення зарплат медикам і соцпрацівникам»

Доплати соцпрацівникам та добудова лабораторного центру – результати селекторної наради з керівником Офісу Президента Андрієм Єрмаком. У зв’язку з поширенням COVID-19 в країні запровадили щотижневі селекторні наради місцевої влади з центральною – Президентом, Прем’єр-міністром та їхніми представниками. На таких нарадах, де присутні представники всіх обласних центрів, почасти вирішуються важливі питання, на які раніше були потрібні тижні, а можливо, й місяці.
Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота на одній з таких нарад звернувся до керівника Офісу Президента Андрія Єрмака з проханням розробити порядок доплат для соцпрацівників.
«Ми вже разом із депутатами виділили гроші для виплат стопроцентної надбавки, а нормативного акта, який би запустив цей механізм, наразі немає, – зазначив Олександр Шамота. – Аналогічна постанова і порядок нам потрібні для перерахунку зарплат медикам, які борються з COVID-19. Гроші також є, але для цього потрібен нормативний документ, який регулюватиме цю процедуру».
Секретар міської ради також звернувся до представника Володимира Зеленського з проханням посприяти якнайшвидшому перерозподілу земельних дівлянок між міською радою та Міністерством охорони здоров’я. Говорить, поруч із обласною інфекційною лабораторією знаходиться недобудова лабораторного центру.
«Ми готові добудувати і запустити його в роботу, але для цього місто має бути власником землі», – наголосив Олександр Шамота.
Не оминув і тему наповнення місцевих бюджетів. Полтава вже зараз виділила на заходи з боротьби з коронавірусом 65 мільйонів гривень. При цьому надходження у бюджет скорочуються разом зі скороченням обсягів податків. Відтак необхідно негайно думати про компенсатори, які дадуть змогу перекрити всі ці втрати.
* * *
Секретар міськради також повідомив, що після селекторної наради з керівником Офісу Президента отримав дзвінок з проханням підготувати та подати пропозиції щодо реалізації оприлюднених ініціатив. Олександр Шамота зауважив, що разом із заступниками міського голови вже напрацював та передав відповідні документи.

Підготував Анатолій Кривошапко.

Поділися:

Добавить комментарий