Олександр УДОВІЧЕНКО: «Головна риса результативного політика – вміння брати на себе відповідальність»

Олександр УДОВІЧЕНКО: «Головна риса результативного політика – вміння брати на себе відповідальність»

Кандидат на посаду міського голови, лідер партії «Рідне місто» продовжує цикл робочих зустрічей у мікрорайонах Полтави

За останні дні Олександр Удовіченко спілкувався з мешканцями Левади, Алмазного, вулиць Зигіна, Гончара, селищ Залізничників та Крутого Берега.
– Люди хочуть почути конкретні відповіді на конкретні питання, а в кожному мікрорайоні вони, звичайно, мають свою специфіку, – говорить лідер «Рідного міста». – Однак є й спільне – це помітна зневіра полтавців. З одного боку, вони розчаровані в політичних силах, які скомпрометували себе на загальноукраїнському рівні, з іншого – не чекають нічого доброго від колишніх мерів, які не змогли або не схотіли вирішити людські проблеми. Скажу так: люди шукають опору в рівновіддаленій від політичних пристрастей силі, здатній взяти на себе відповідальність за подальший розвиток Полтави.
Така сила є – це партія «Рідне місто». Олександр Удовіченко відзначає зростання зацікавленості мешканців тими реалістичними шляхами виходу із системної управлінської кризи, в якій останнє десятиліття перебуває Полтава:
– Я говорю полтавцям прямо: «От у вас віддалений мікрорайон, селище, до якого ніколи ні в кого не доходили руки. Тепер ви не будете чекати милості чиновників, а самі формуватимете перелік першочергових проблем, які вирішуватимуть комунальники». І відразу чую: «О, нам потрібно дорогу відремонтувати!» або «Давно слід підсипати берег річки» і так далі. Тобто в людей з’являється розуміння, що саме від нашої команди вони можуть отримати те, чого були позбавлені в попередні роки. Значить, ми точно визначили критичну точку, від якої залежить майбутнє Полтави, – необхідність оновити неефективну систему управління міським господарством. А це, як ви розумієте, велика відповідальність. Саме вміння брати її на себе і є головною рисою результативного політика.

Денис КОМПАНІЄЦЬ
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий