Олександр УДОВІЧЕНКО:  «Полтавці чекають  конкретної роботи,  а не солодких обіцянок»

Олександр УДОВІЧЕНКО: «Полтавці чекають конкретної роботи, а не солодких обіцянок»

Кандидат на посаду міського голови Полтави Олександр Удовіченко проводить зустрічі з полтавцями. За останній тиждень він побував у низці мікрорайонів, зокрема на Садах-2, Інституті зв’язку, Алмазному.

Під час довірчого й конструктивного діалогу лідер партії «Рідне місто» ознайомив мешканців зі своєю стратегією розвитку Полтави на наступні 5 років, яка вирішить багатолітні проблеми полтавців.
Олександр Удовіченко зазначає:
– Люди в кожному мікрорайоні запитують про конкретні, болючі для них речі: коли нам відремонтують під’їзд, тротуар, коли з’являться нові робочі місця? Вони вже наслухалися солодких і нездійсненних обіцянок, вони вірять тільки фахівцям, які візьмуться і зроблять те, що занепадало протягом останнього десятиліття. Що для цього потрібно? Професійна, суто місцева команда з досвідом успішних справ і стратегічне бачення подальшого розвитку Полтави. Все це є в «Рідного міста».
Олександр Удовіченко пропонує полтавцям самим визначати, що потрібно вирішити в першу чергу. Для цього він запровадить виборні посади старших по під’їзду та вулиці, які збиратимуть людські проблеми. Міський голова Удовіченко усуне корупцію посередників-чиновників, спрямовуючи кошти з новоствореного бюджету розвитку безпосередньо в кожний мікрорайон. Таким чином, відродження Полтави відбуватиметься не з волі кабінетних керівників, а з волі самих мешканців і рівномірно на всій території міста.
– Як свідчать зустрічі, полтавці добре сприймають такий підхід нашої команди, – говорить Олександр Удовіченко. – Вони розуміють, що це найреалістичніший і найкоротший шлях до вирішення їхніх проблем.
Зустрічі лідера «Рідного міста» з полтавцями тривають.

Денис КОМПАНІЄЦЬ
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий