Олександр Удовіченко пропонує полтавцям реалістичне вирішення багатолітніх проблем

Олександр Удовіченко пропонує полтавцям реалістичне вирішення багатолітніх проблем

Кандидат на міського голову Полтави, лідер партії «Рідне місто» продовжує зустрічі з мешканцями різних мікрорайонів

За останні дні Олександр Удовіченко побував на Леваді, Половках і в центральній частині Полтави. Додатково для користувачів соціальної мережі Facebook він провів прямий ефір. Як і раніше, полтавців цікавила не популістська тріскотня, а практичні рішення питань житлово-комунального напрямку.
– Спілкуючись із людьми, вкотре переконуюся в правильно обраному нашою командою підході до роботи, – зазначає Удовіченко. – Ми не роздаємо ні гречки з цукром, ні барвистих обіцянок, а пропонуємо полтавцям реалістичне вирішення багатолітніх проблем. Для цього потрібно оновити систему управління містом, щоб кошти з міського бюджету йшли безпосередньо в мікрорайони. Люди давно цього чекали, але просто не знали, що таке можливе, бо ніхто й ніколи не ризикнув «відділити» гроші від чиновників. Вперше це робимо ми, обґрунтовуючи можливість і потрібність подібного кроку економічно.
Водночас Олександр Удовіченко застерігає:
– Зараз Полтава має єдиний шанс зупинити стрімке падіння в прірву безгосподарності. Або контрпопулістський підхід і відродження міста протягом наступних 5 років, або до годівниць знову повернуться ті, хто в минулому так жахливо занедбав Полтаву.
Зустрічі Олександра Удовіченка з полтавцями тривають.

Денис КОМПАНІЄЦЬ
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий