Олександр УДОВІЧЕНКО: «У Полтаві – вибори очільника міста,  а не артистів розважального жанру»

Олександр УДОВІЧЕНКО: «У Полтаві – вибори очільника міста, а не артистів розважального жанру»

Лідер партії «Рідне місто» висловив свою позицію щодо негативних тенденцій передвиборної кампанії, які перетворюють її на шоу

– Реалії цьогорічних виборчих перегонів – задобрювання людей різноманітними розважальними заходами та роздаванням пайків, – говорить Олександр Удовіченко. – Сумно спостерігати, як замість боротьби ідей та стратегій з відродження міста кандидати змагаються за звання кращого ведучого. Мамай і Матковський влаштовують концерти, Шамота – вимірює тиск та знову ж таки організовує концерти, Іващенко – влаштовує лялькові театральні вистави і запускає повітряну кулю. Я нічого не маю проти хорошого настрою. Але хочу нагадати – зараз Полтава обирає міського голову, тобто людину, яка наступні 5 років займатиметься дорогами, освітленням, транспортом, школами та лікарнями. Це – завгосп, а не артист розважального жанру. Не дай Бог, у вашому будинку прорве трубу, ви по коліна у воді кричатимете про допомогу, а мер співатиме вам у трубку пісні і після цього запропонує морозива чи солодкої вати. Ні, справа дуже серйозна, і легковажити тут не можна.
І сам Олександр Удовіченко, й очолювана ним партія «Рідне місто» подібних шоу не влаштовують принципово. Вони працюють над конкретними проблемами та успішно їх вирішують.
– Я розумію, що провести концерт набагато легше, ніж освітлити величезний мікрорайон Огнівку, придбати нові сміттєвози, автобуси чи тролейбуси. Але якщо всі тільки й робитимуть, що співатимуть і фотографуватимуться з дітками, то ці ж самі дітки калічитимуться на вбитих ігрових майданчиках, боятимуться ходити неосвітленими за десятиліття вулицями, голодуватимуть без обідів у школах. Не забувайте: концерт проходить лише раз, а що потім – протягом п’яти років?

Денис КОМПАНІЄЦЬ
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий