Олексій Чепурко: "Пенсіонерам буде набагато зручніше з соціальною карткою полтавця"

Олексій Чепурко: «Пенсіонерам буде набагато зручніше з соціальною карткою полтавця»

Життя полтавців пільгових категорій ніколи не було легким. Особливо, якщо міська влада, скажемо відверто, не поспішає його покращувати. Багатофункціональна соціальна картка полтавця – це якісний крок до позитивних змін.
З такою ініціативою виступає заступник голови Полтавської обласної ради, член міськвиконкому Олексій Чепурко. Він вивчав досвід інших міст і переконався, що картка себе виправдає і в нас.
– Вона суттєво полегшить життя полтавцям, і насамперед пенсіонерам, – говорить Олексій Чепурко. – Це звичайна пластикова картка, така ж, на яку перераховують, скажімо, пенсію. На ній буде встановлено ідентифікаційний додаток. Він підтримуватиме надання соціальної підтримки та інших інформаційних сервісів і послуг. За допомогою цієї картки пільговики зможуть безкоштовно їздити у громадському транспорті. А ті, в кого пільг немає, отримають можливість використовувати картку як проїзний квиток, поповнюючи її для подальших поїздок. У нас говорять, що треба впроваджувати електронний квиток. Згоден і всіляко підтримую, але він повинен стати частиною картки. Що в ній може бути ще? Власники картки зможуть записатися на прийом до лікарів, зробити необхідні аналізи в лабораторіях, матимуть знижки у визначених аптеках, оплачувати харчування дітей у школі. Можливі й інші функції.
Впровадження картки полтавця давно на часі. Цифровізація виправдає себе тільки тоді, коли вона реально допомагатиме конкретним людям.

Денис Компанієць
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий