Олексій ЧЕРНИШОВ:  «Полтавщина – перлина, яку маємо розвивати»

Олексій ЧЕРНИШОВ: «Полтавщина – перлина, яку маємо розвивати»

З робочою поїздкою на Полтавщині побував міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. Він ознайомився із виконанням в області президентської програми «Велике будівництво», зокрема взяв участь у відкритті реконструйованих приймально-діагностичного та рентгенологічного відділень хірургічного корпусу Полтавської обласної лікарні імені М.В. Скліфосовського, які вже почали приймати пацієнтів.

Ремонт у відділеннях тривав понад рік. За цей час на першому поверсі хірургічного корпусу обладнали приймально-діагностичне відділення для ургентної і планової госпіталізації та рентгенологічне відділення з апаратами МРТ, КТ, рентген, УЗД.
«Приймальне відділення, яке я побачив, справило на мене позитивне враження. Воно укомплектоване відповідним обладнанням, тут працюють фахові лікарі. Впевнений, що саме цей об’єкт буде прикладом для решти закладів у регіоні», – наголосив Олексій Чернишов.
Міністр розвитку громад та територій України повідомив, що на Полтавщині президентська програма «Велике будівництво» виконана повною мірою. 25 із 29 амбулаторій уже добудовані, 4 здадуть до кінця 2020 року. Школи, дитячі садки, спортивні споруди теж добудовані.
«Якщо говорити про фаховість команди Полтавської обласної державної адміністрації, вважаю, нам є чим пишатися. Дякую команді керівників за ефективну роботу та співпрацю. Об’єкти, які були збудовані цього року, – це показник. Полтавщина – перлина, яку маємо розвивати», – підкреслив високопосадовець.
Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов розповів, що 2020 рік для Полтавщини був роком будівництва, прокладення і ремонту доріг та зміцнення матеріальної бази медичних закладів.
Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов розповів, що програма «Велике будівництво» буде продовжена у 2021 році: «Сьогодні в Полтаві ми бачимо, що програма себе зарекомендувала і вона змінює на краще життя українців. Тому наступного року будемо інвестувати у проєкти економічного розвитку, які створюють додану вартість і нові робочі місця».
* * *
Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов ознайомилися з роботою нового корпусу Полтавського обласного клінічного медичного кардіоваскулярного центру.
Новозбудований корпус уже розпочав прийом пацієнтів: тут функціонують поліклініка, діагностичне відділення, стаціонар, операційна та реанімація, незабаром запрацює відділення для реабілітації.
«Мета мого візиту на Полтавщину – перевірити стан виконання і реалізації президентської програми «Велике будівництво», а також виконання рішень Уряду щодо запобігання поширенню коронавірусу, – розповів очільник Мінрегіону Олексій Чернишов. – У квітні цього року я був у кардіодиспансері, бачив, як він будувався. Вдячний облдержадміністрації, департаменту охорони здоров’я, всім причетним до реалізації цього проєкту».
* * *
Олексій Чернишов також ознайомився з будівництвом підземного паркінгу для карет «швидкої допомоги», який вміщатиме 50 автомобілів. n

Поділися:

Добавить комментарий