Олена ШУЛЯК: «Слуга Народу»  стане соціальним ліфтом  для активних громадян»

Олена ШУЛЯК: «Слуга Народу» стане соціальним ліфтом для активних громадян»

Партію «Слуга Народу» очолила Олена Шуляк. Ми запитали її, як зміниться політсила, і що ці зміни дадуть громадянам.

– Які зміни чекають партію під вашим керівництвом?
– Партію чекає трансформація. Ми перейшли «екватор» нашої каденції у Верховній Раді. Набули досвіду в державному управлінні, втілили у життя багато кардинальних реформ. Побудували регіональну структуру, залучили до команди більше 6 тисяч депутатів місцевих рад по всій країні. Зараз головне завдання – «навчити» цей потужний механізм працювати злагоджено та ефективно.
– Чи можуть громадяни долучатися до партійної роботи?
– Звісно! «Слуга Народу» буде потужним соціальним ліфтом. Наше завдання – шукати, обирати, навчати найбільш активних, компетентних і небайдужих партійців. Просувати їх кар’єрними сходами – у партії, місцевому самоврядуванні, державному управлінні.
У нас у партії доволі ретельна система відбору членів. Нам точно не потрібні тимчасові попутники, які зрадять на першому ж повороті. Але з чесними та активними нашими прихильниками ми будемо працювати і вже працюємо. В тому числі через два наших крила – «Зе!Молодіжку» і «Зе!Жінки».
– Зараз багато кажуть про падіння рейтингів «Слуги Народу», про нібито розпад монобільшості…
– Рейтинги за два роки до виборів не є показовими. Я пропоную подивитися не на гіпотетичні вибори із соцопитувань, а на реальні, які пройшли пару тижнів тому. Нагадаю: в Херсонській та Черкаській областях кандидати в нардепи від «Слуги Народу» здобули беззаперечну перемогу.
Що стосується монобільшості, то її намагаються «поховати» від самого моменту заснування. Тим, хто чекає на розпад, хочу сказати: не дочекаєтеся! Результат – на табло. Найважливіші законопроєкти ухвалюються.
– «Слуги Народу» час від часу потрапляють у різні скандали. Чи розбиратиме партія такі випадки?
– Безумовно. Для цього я запропонувала створити в партії Дисциплінарну комісію. Вона буде приймати рішення для кожного конкретного випадку. Але буде жорстко!

***
Народний депутат України, голова Полтавської обласної організації партії «Слуга Народу» Олександр Трухін вітає обрання нової керівниці на партійному з’їзді. «Слуга Народу» – потужний політичний бренд. На центральному рівні і в регіонах у партійній роботі сформована потужна команда. Переконаний, що започатковані успішні проекти будуть реалізовуватися й надалі, адже масштабно наша мета – якісні зміни в житті українців», – наголосив він.

Володимир КОВАЛЬЧУК
Журналіст

Добавить комментарий