"Олімпія" на Олімпі

«Олімпія» на Олімпі

Вирішальний поєдинок фіналу аматорського Кубка України з футболу між «Олімпією» (Савинці, Миргородський район) та «Вікторією» (Миколаївка, Сумська область) відбувся 29 липня. Нагадаємо: у першому матчі, який проходив на полі «Олімпії», суперники розійшлися бойовою нічиєю (1:1). Отже, нашим землякам, щоб мати можливість продовжити боротьбу за перший в історії клубу національний трофей, належало щонайменше розпечатати ворота суперників. Сумчан задовольняла і нульова нічия.
Варто зазначити, що результат першої половини зустрічі для господарів був цілком прийнятним. Команди грали в «закритий» футбол, більше переймаючись захистом своїх воріт, адже кожен «прокол» міг коштувати занадто дорого. Та нашим землякам був потрібен гол. Звичайно, це розумів і головний тренер «Олімпії» Олександр Кулик. Тож після перерви його підопічні заграли набагато активніше. Результат не забарився – вже на 53 хвилині матчу м’яч таки затріпотів у сітці воріт «Вікторії» (відзначився Віталій Субочев). Як з’ясувалося пізніше, цей гол і став вирішальним. Жодній з команд до фінального свистка судді «розписатися» у воротах суперників більше не вдалося – і це була перемога не лише у звітному протистоянні, а й у довгій багатораундовій боротьбі за найпрестижніший трофей українського аматорського футболу. Кубок України їде у Савинці. Ця перемога насправді стала історичною для всього аматорського футболу Полтавщини.