Олімпійський урок від олімпійського призера

Олімпійський урок від олімпійського призера

Цікавий та енергійний «Олімпійський урок #BeActive» днями відбувся у Полтаві. Захід був організований регіональним осередком Національного олімпійського комітету України у межах Європейського тижня спорту.
Більше ста полтавських школярів мали нагоду поспілкуватися з срібним призером Олімпійських ігор у Токіо, чемпіоном світу з боксу Олександром Хижняком і зарядитися енергією спорту. Захід вкотре проводиться для популяризації спорту та здорового способу життя серед молоді, зазначається на офіційному сайті Національного олімпійського комітету України. Після масштабного спортивного флешмобу юні атлети розподілилися по групах та випробовували свої сили у різноманітних ігрових видах спорту.
«Був радий взяти участь у такому заході. Діти дуже заряджають. Усі були активні, підтримували та ставили багато запитань. Спорт – це справді круто, то ж «BeActive!» – зазначив срібний призер Токійської Олімпіади.
Як уже повідомляла «Зоря Полтавщини», Олександр Хижняк та його батько і тренер Олександр Хижняк-старший отримали сертифікати кращого боксера і кращого тренера за версією Міжнародної боксерської асоціації (AIBA).

Підготовлено за матеріалами НОК України.

Добавить комментарий