“Олімпік” – “Ворскла” – 1:0

“Олімпік” – “Ворскла” – 1:0

Не запам’ятався результативною грою полтавців і другий матч «Ворскли» в чемпіонаті УПЛ. Власне вся гра пройшла у рівній боротьбі, а долю трьох очок знову вирішила прикра помилка «ворсклян». «Олімпік» відкрив рахунок на початку другого тайму. Після швидкого розіграшу, здавалося б, цілком безпечного штрафного в центрі поля м’яч отримав Віталій Балашов, який вийшов один на один із Богданом Шустом, обіграв його і пробив у порожні ворота. Усі спроби «Ворскли» відігратися виявилися марними. Хоча непогані моменти мали Кулач та Кобахідзе.
Другу поспіль поразку Василь Сачко прокоментував так: «Після пропущеного гола ми грали в футбол. Більше коментувати нічого, важко здобувати перемоги, коли хтось недопрацьовує. Я хлопців просив, нас чекає дуже важкий чемпіонат. Хтось цього так і не зрозумів. Що ж, проаналізуємо і будемо готуватися до нового матчу… І з київським «Динамо» ми самі собі «привезли» гол, і сьогодні ми пропустили дитячий м’яч. Перед м’ячем повинен стояти гравець…»
Не оминув керманич полтавців й гострого питання про те, чи закриті заборгованості перед футболістами із заробітної платні: «Питань багато, вони вирішуються. Упевнений, що їх вирішать. Але, виходячи на поле, футболіст не повинен думати про щось інше. Якщо комусь щось заважає, то потрібно сказати головному тренеру, що він не готовий грати. Так, ми ще займаємося комплектацією команди, я впевнений, що у Львові буде зовсім інша гра. Звичайно, і хлопці додадуть, не сумнівайтеся. Але ми чекаємо, повинні ще підсилитися. Я розумію, я тренер, від мене багато залежить. Але є клуб, президент, менеджмент… Я свої побажання висловив, президент їх почув… Вірю, що попереду буде все добре».
Кольори «Ворскли» у звітному матчі захищали: Шуст, Пердута, Чижов, Даллку, Сапай (Кадимян, 46), Чеснаков (Кулач, 55), Кравченко (Мисик, 71), Кобахідзе, Шарпар, Ребенок, Коломоєць.
Результати інших матчів туру: «Львів» – «Динамо» – 0:1, «Олександрія» – «Зоря» – 1:0, «Карпати» – «Чорноморець» – 1:0, «Шахтар» – «Арсенал-Київ» – 3:0, «Маріуполь» – «Десна» – 1:4.
За підсумками перших двох турів «Ворскла» разом із ФК «Маріуполь» та ФК «Арсенал-Київ», які теж програли обидва стартових матчі сезону, посідає останні рядки турнірної таблиці.

Андрій ФІАЛКОВСЬКИЙ
“Зоря Полтавщини”

Поділися:

Добавить комментарий