“Олімпік” – “Ворскла” – 1:1

Потроху виходить із затяжного піке полтавська “Ворскла”. Завдяки 5 очкам, які наші земляки здобули у трьох останніх іграх, клуб значно збільшив свої шанси на безпроблемне збереження “комфортного” місця у турнірній таблиці УПЛ. Тепер від потрапляння до небезпечної зони (10–11 місця), що призводить до матчів “на виживання” з кращими командами першої ліги, “ворсклян” віддаляє вже 9 очок. На думку більшості футбольних фахівців, враховуючи рівень команд, що змагаються у другій шістці, розтратити такий гандикап за 5 турів до завершення чемпіонату “Ворскла” не повинна б. Хоча, звичайно, розслаблятися ані гравцям, ані вболівальникам не варто.
Ймовірно, саме бажанням і полтавців, і гравців “Олімпіка” взяти у звітному матчі залікові пункти та тягарем відповідальності через турнірне становище можна пояснити не досить видовищні перші хвилини зустрічі на київській арені, номінальним господарем якої були донеччани. Команди грали у “закритий” футбол, тож видовищною гру назвати було важко. З часом господарі майданчика почали діяти жвавіше, але саме вони першими і пропустили м’яч. На 39-й хвилині після розіграшу кутового, який начебто не віщував “Олімпіку” ніяких проблем, захисники донецького клубу дещо розгубилися, м’яч потрапив до Чеснакова, який не схибив (0:1).
Другий тайм проходив значно веселіше, але, на жаль, успіху досягли гравці “Олімпіка”. На 65-й хвилині після досить сумнівного моменту, який суддя не розцінив як порушення правил, Пасіч уразив ворота “ворсклян” і зрівняв рахунок – 1:1. Всі намагання “окрилених” успіхом донеччан вирвати перемогу успіхом не завершилися, навіть незважаючи на те, що на 86-й хвилині гри за переривання небезпечної атаки “пряму” червону картку отримав Мартиненко, таким чином залишивши “ворсклян” удесятьох.
“Трудова” нічия, якою, за великим рахунком, мабуть, мають бути задоволені обидва клуби.
Наступний матч (проти львівських “Карпат”) полтавці проведуть 12 травня на стадіоні імені Олексія Бутовського.
Кольори “Ворскли” у звітній грі захищали: Ткаченко, Мартиненко, Даллку (Саків, 73), Чеснаков, Кане, Шарпар (Скляр, 66), Габелок, Петровіч, Ребенок, Васін (Кобахідзе, 46), Карека.
Результати інших матчів 27-го туру: “Зоря” – “Маріуполь” – 0:1, “Динамо” – “Олександрія” – 1:1, “Шахтар” – “Львів” – 5:0, “Карпати” – “Арсенал” – 1:2, “Десна” – “Чорноморець” – 2:4.