Пам’яті Петра Сливки: музичний марафон друзів-однодумців полтавського звукорежисера (ФОТО)

Пам’яті Петра Сливки: музичний марафон друзів-однодумців полтавського звукорежисера (ФОТО)

«Певно, на Небі терміново був потрібен звукорежисер… і Бог забрав його у Свої Обителі», – говорив один із учасників благодійного вечора пам’яті талановитого музиканта і звукорежисера, великого професіонала, надійного і вірного друга, доброї і щирої людини Петра Сливки «Музиканти запрошують».

Відбувалося дійство у Полтаві, на свято Стрітення Господнього, – зустрічі людини з Богом. Так співпало? Ні. Думаю, так мало бути. Петро був світлою людиною. І спогади, про нього – світлі. Ними ділилися учасники музичного марафону, який тривав кілька годин.

За добу у мене вже було все готово: і афіша, і перелік охочих, і тих, хто займатиметься волонтерством, скриньками. Велика сила Фейсбуку і велика сила дружби, – говорить ініціаторка та організатор дійства Олена Никифоренко. – Коли дізналася про загибель Петра Петровича, то відразу організувала прямий ефір на радіо. Музикантів стільки багато приходило, що вже не вміщалися в студію. Тоді й вирішили окремо організувати вечір пам’яті. Але навіть і ця сцена не вмістила усіх бажаючих. Тож буде ще один концерт – улітку, на півроку загибелі Петра Петровича.

– Кращі із кращих ідуть першими, – ділиться міркуваннями заслужена артистка України Наталія Май.Петро був професіоналом, у наш час не так часто таке трапляється. Це була хороша, щира людина, яка говорила в очі те, що думає. Завжди могла дати слушну пораду. Хвилини спілкування з ним були по-справжньому цінними.

– Він один, неповторний, людина з великої літери. Не раз чула від Петра, що тільки починає жити – поруч із такою чудовою, коханою жінкою. Удвох і пішли в засвіти, – каже заслужена артистка України Тетяна Садохіна.

Загалом впродовж усього вечора було чимало добрих спогадів про Петра Сливку, але більше звучало пісень, які за життя любив Петро Петрович, вмів цінувати їх, творити справжні музичні шедеври, допомагати виконавцям, підтримувати їх.

Біля сцени, у залі, стояли дві скриньки, куди бажаючі опускали гривні на майбутній пам’ятник відомому звукорежисеру.

Згодом, після завершення дійства, музикант Олег Писаренко написав на своїй сторінці у Фейсбуці: «Оприлюднюємо АКТ, підписаний комісією. Сума 8609 грн буде перерахована рідній сестрі Петра Сливки в м. Черкаси. Друзі! Ми зробили те, що мали зробити. ДЯКУЄМО. Люди, ви – справжні! Дякуємо артистам !!! Дякуємо всім , хто був присутній.

P.S. Хто має бажання та можливість долучитися до допомоги

номер карти сестри Петра Петровича

4149 6293 9139 6165

ТКАЧЕНКО ЕЛЕНА ПЕТРОВНА. Низький всім уклін !!!!»

І я – автор цього матеріалу, теж свого часу працював із Петром Сливкою на обласному радіо ОДТРК «Лтава». Пам’ятаю його спокій, що завжди вселяв впевненість, доброзичливість, оптимізм, щиру й відкриту душу. Ті роки – початок мого шляху у професії, закарбувалися у пам’яті, як одні з кращих у житті. Буквально два тижні тому гортаю Фейсбук, який пропонує мені подружитися із Петром Сливкою. Здивувався, адже вважав, що ми давно дружимо. Направив йому запит. Петро відразу відгукнувся – подружилися. Як виявилося, за кілька днів до трагедії – автоаварії, що забрала його життя… Прошу Бога, щоб прийняв тебе, друже, у свої Небесні Обителі!

Пам’яті Петра Сливки: музичний марафон друзів-однодумців полтавського звукорежисера (ФОТО) Пам’яті Петра Сливки: музичний марафон друзів-однодумців полтавського звукорежисера (ФОТО) Пам’яті Петра Сливки: музичний марафон друзів-однодумців полтавського звукорежисера (ФОТО) Пам’яті Петра Сливки: музичний марафон друзів-однодумців полтавського звукорежисера (ФОТО) Пам’яті Петра Сливки: музичний марафон друзів-однодумців полтавського звукорежисера (ФОТО) Пам’яті Петра Сливки: музичний марафон друзів-однодумців полтавського звукорежисера (ФОТО) Пам’яті Петра Сливки: музичний марафон друзів-однодумців полтавського звукорежисера (ФОТО) Пам’яті Петра Сливки: музичний марафон друзів-однодумців полтавського звукорежисера (ФОТО)

 

Анатолій ВАСЕВИЧ

«Зоря Полтавщини»

 

Поділися:
 • 11
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  11
  Поделились

Добавить комментарий