Патріотичні ініціативи  юних котелевців

Патріотичні ініціативи юних котелевців

Майже два роки тому, 10 лютого 2018 року, на сцені Котелевського Палацу дозвілля «Скіфія» за участю третьокласників і шестикласників гімназії № 1 імені С. А. Ковпака відбувся благодійний концерт для котелевських учасників АТО під назвою «Діти України». Концерт супроводжувався збором коштів українським військовим. На концерт зібралося чимало дорослих і дітей. Після цього подібний захід відбувся 15 грудня того ж року та 25 травня 2019-го. Крім того, хлопчики і дівчатка, які об’єднались у колектив «Діти України», взяли участь у національному конкурсі «Благодійна Україна», де у номінації «Добро починається з тебе» посіли 3-тє місце.

І ось 19 лютого 2020 року 13 вихованців гімназії підготували чергову благодійну концертну програму в рамках акції «Діти України», приурочивши її до Дня Героїв Небесної Сотні.
Концерт розпочався виконанням Гімну України та хвилиною мовчання у пам’ять про полеглих під час Революції Гідності Героїв Небесної Сотні. Присвячувався захід й українським військовослужбовцям, які полягли на Донбасі.
Юні аматори виконували патріотичні вірші, пісні. Представили вони й кілька хореографічних композицій. Одну з пісень, яка не залишила жодного глядача байдужим, виконала й викладач дитячої музичної школи Аліна Шепель.
Демонструвалися слайди про криваві події у лютому 2014 року у Києві. У цю мить на сцені з’явились діти, які у своїх тендітних руках тримали запалені свічки…
Глядачів зворушили відеозвернення на адресу котелевських дітей від представників української діаспори в далекій Індії, популярної акторки, співачки та волонтерки із Києва Алли Мартинюк, а також відомого на весь світ українського кінорежисера, сценариста і письменника, колишнього кремлівського бранця Олега Сенцова. Крім того, надійшов лист з підтримкою колективу «Діти України» і з австралійського штату Вікторія від відділу «Союзу українок Австралії» з підписом її очільниці Наталії Пошивайло.
По завершенні програми голова Котелевської РДА Віктор Колос, його заступник Ганна Кравченко, керуюча справами районної ради Валентина Копил, директор гімназії № 1 імені С. А. Ковпака Сергій Петренко висловили безмежну вдячність колективу «Діти України» за патріотизм, за те, що долучилися до благодійного збору коштів для військових та дітей Донбасу, до непростої волонтерської місії.
Значну організаторську роботу у підготовці благодійного концерту здійснили батьки дітей, зокрема Тамара Халаф, Оксана Горянська та Марина Гаврилко. Вони висловлюють подяку за допомогу і сприяння керівництву району, працівникам районного Будинку культури та особисто директору Наталії Копачинській і звукорежисеру Едуарду Носачу.
До складу колективу «Діти України» входять дівчата та хлопці віком від 8 до 16 років: Алі Халаф та Ангеліна Дзюбенко (які чудово справились із роллю ведучих), Ясміна Халаф, Маркіян і Богданка Гаврилки, Настя Вакуленко, Анжеліка Нукунанова, Максим і Настя Крамаренки, Ростислав Недбаєв, Віка Ковган, Ліза Горянська, Олександра Штанько.
Під час благодійного концерту було зібрано майже п’ять тисяч гривень. Кошти передадуть Новоайдарівській загальноосвітній санаторній школі-інтернату Луганської області.

Анатолій ДЖЕРЕЛЕЙКО.
смт Котельва.

Поділися:

Добавить комментарий