Перша поразка «Ворскли» на турецьких зборах

????????????????????????????????????

Угорський «Пакш» був наступним спаринг-суперником полтавської «Ворскли» на другому навчально-тренувальному зборі у Туреччині. На 21 хвилині угорці відкрили рахунок, реалізувавши пенальті. Через дванадцять хвилин «Ворскла» відповіла і теж з одинадцятиметрового, відзначився Кулач – 1:1. Нічиєю завершився перший тайм. У другому ж «Пакш» більше володів ініціативою, яку реалізував у двох забитих м’ячах, на 61 і 80 хвилинах – 1:3. Отож, перша поразка «Воркли» на турецьких зборах після довгої серії перемог.

Зелено-білі кольори нашої команди у звітній зустрічі захищали: Шуст (Каневцев, 70), Чижов (Васін, 43), Гіоргадзе, Пердута (Саків, 75), Сапай (Сидоренко, 75), Кравченко (Скляр, 50), Шарпар (Даллку, 46), Чеснаков, Кадимян (Кобахідзе, 46), Ребенок (Одарюк, 56), Кулач (Коломоєць, 46).