Підготовка до встановлення найбільшого прапора в області

Підготовка до встановлення найбільшого прапора в області

В Полтаві, у сквері пам’яті Героїв України, активно тривають роботи зі встановлення Державного стяга. Прапор розмістять на 50-метровому флагштоку, а полотнище буде розміром 12 на 8 метрів. Оновлюють і територію навколо.
Нині вже встановили 12-метрові опори та підготували фундамент до монтажу прапора. Для того, щоб бетон зміцнів, потрібно, аби він вистоявся. За тиждень почнуть монтувати флагшток.
Хід робіт оглянули голова облдержадміністрації Олег Синєгубов та його перший заступник Дмитро Лунін.
«За ініціативи Полтавської обласної державної адміністрації в межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на цьому місці з’явиться національний прапор, який уособлює велич та мудрість українського народу, – сказав Олег Синєгубов. – Темпи будівництва високі, що приємно вражає. Часу до відкриття залишається не так багато. Презентувати проєкт маємо 23 серпня – у День Прапора».
Очільник області також наголосив, що на площі не лише встановлюють найбільший стяг в області, а й упорядковують прилеглу територію. Цей парк стане осередком відпочинку не лише для полтавців, а й гостей міста.
Як розповів головний підрядник Рустам Ахмізянов, нині укладають електричні кабелі, роблять фундаменти під стовпи та кладуть плитку. Також почали укладати плитку по периметру. За тиждень будуть монтувати флагшток.
На будівництві працює бригада з 8 робітників щоденно по 12 годин. Завершити роботи планують до 20 серпня.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Поділися:

Добавить комментарий