Інформаційний кур’єр

Підготовка укриттів у закладах освіти

В області завершено підготовку закладів освіти до нового навчального року. На першому місці – безпека всіх учасників освітнього процесу. На цьому акцентував заступник начальника Полтавської ОВА Максим Калінін під час засідання регіональної комісії ТЕБ і НС.
Як поінформував директор департаменту освіти і науки ОВА Євген Кончаковський, на початок навчального року 95% закладів загальної середньої освіти готові розпочати навчання в очному та змішаному форматах. 100% закладів вищої, професійної та професійно-технічної освіти мають укриття.
Він додав, що серед завдань, які стоять перед освітянами, – відпрацювання евакуації дітей, робота системи оповіщення, запровадження посад спеціалістів із безпеки на рівні тергромад в управліннях освіти та продовження створення класів безпеки.
«Нині облаштували 48 класів безпеки, динаміка позитивна, але недостатня, – наголосив Євген Кончаковський. – Крім того, в усіх закладах освіти потрібно організувати тренування щодо дій під час загроз і виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру».
Ще одне важливе питання, на якому наголосили учасники засідання, – вжити невідкладних заходів для усунення порушень вимог пожежної безпеки, що були виявлені за результатами попередніх перевірок представниками ГУ ДСНС. Зокрема провели 520 перевірок у сфері пожежної безпеки, виявили 2332 порушення.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОВА.

Поділися:

Добавить комментарий