Підприємства агропромхолдингу «Астарта-Київ» закуповують та постачають у районні лікарні Полтавщини засоби захисту від коронавірусу

Підприємства агропромхолдингу «Астарта-Київ» закуповують та постачають у районні лікарні Полтавщини засоби захисту від коронавірусу

Агропромхолдинг «Астарта-Київ» допомагає закладам охорони здоров’я Полтавщини підготуватися до боротьби з коронавірусом. Формування агропромхолдингу закуповують необхідні захисні костюми, окуляри та маски для працівників лікарень.

Агрофірма «Добробут» – одна з перших, яка передала 30 захисних костюмів, респіраторів, одноразових рукавичок, окулярів та масок для Козельщинської ЦРЛ. Таку допомогу отримають і медичні заклади Новосанжарського, Кобеляцького, Решетилівського та Козельщинського районів.
– Виділили понад 100 тисяч гривень для лікарень громад, на території яких працюємо. За ці кошти придбали захисні костюми. Переконані, що медики мають бути готовими до ймовірного спалаху коронавірусу, а люди – отримати якісну медичну допомогу, – розповідає заступник генерального директора ТОВ «Агрофірма «Добробут»» Анатолій Таранушич.
Захисні костюми вберігають персонал від інфікування небезпечними хворобами. Працівники одягатимуть їх під час обслуговування пацієнтів у інфекційних стаціонарах, при евакуації хворих, проведенні дезінфекції.
Такий спецодяг отримала й Хорольська центральна районна лікарня. Його передали товариство «Астарта Прихоролля» та СТОВ «Мусіївське». Також агрофірми надали медикам засоби та антисептики, що дезінфікують. Головний лікар Хорольської ЦРЛ Михайло Виноград подякував за допомогу.
Глобинський переробний завод активно допомагає Глобинській ЦРЛ. Найближчим часом підприємство передасть сертифікат на тест-смужки для медзакладу.
– Придбаємо 25 експрес-тестів на визначення коронавірусу. Глобинська райлікарня отримає їх із 21 березня. Також передамо медикам необхідні препарати та три види дезінфекторів, – повідомила керівниця адміністративно-господарської служби підприємства Наталія Катинська.
Агрофірма імені Довженка працює у чотирьох районах Полтавщини. Сільгоспформування допомагає розв’язувати нагальні проблеми громад. Цього разу закуповує препарати та захисні костюми для персоналу Гадяцької, Диканської, Шишацької та Зіньківської ЦРЛ.
– Медики просять маски, спецодяг, респіратори. Диканська та Гадяцька лікарні вже отримали антисептики і рукавички. Нині виготовляють захисні костюми під замовлення для Шишацької та Зіньківської лікарень, – зазначає заступник генерального директора з соціальних питань агрофірми імені Довженка Наталія Хорольська.
СТОВ «Ніка» планує допомогти працівникам Чутівської ЦРЛ та Василівського ФАПу.
– Закуплятимемо захисний одяг, миючі засоби. Нині шукаємо ці матеріали, адже зараз на них ажіотажний попит, – розповідає заступниця директора з соціальних питань СТОВ «Ніка» Альона Понятенко.
Підтримав ініціативу «Астарти-Київ» і колектив Новооржицького цукрового заводу. Працівники розповсюдили інформаційні плакати МОЗ України щодо профілактики інфікування коронавірусом. Крім того, передали медичні маски, миючі та дезінфекційні засоби Оржицькій центральній райлікарні та Новооржицькій АЗПСМ.
«Полтавазернопродукт» також замовив засоби захисту від коронавірусу. Їх отримають Семенівська та Глобинська центральні районні лікарні.
– Підтримали гарну справу агропромхолдингу «Астарта-Київ». Замовили 30 захисних костюмів, маски, дезінфектори, – говорить провідний фахівець служби корпоративного партнерства ТОВ «Полтавазернопродукт» Альона Словцова.
Колектив Яреськівського цукрового заводу також передав антисептики та засоби індивідуального захисту Яреськівській АЗПСМ.
Агропромхолдинг «Астарта-Київ» проводить чітку політику соціально-відповідального бізнесу і закликає підприємців долучитися до їхньої ініціативи та допомагати медичним закладам.

ГО «Полтавщина Аграрна».

Поділися:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Добавить комментарий