Інформаційний кур’єр

Підвищено розміри соціальних виплат

З 1 липня 2019 року зросли розміри прожиткових мінімумів для основних соціальних і демографічних груп населення. У зв’язку з цим підвищено окремі соціальні виплати, розміри яких залежать від прожиткового мінімуму.
Органами соціального захисту населення області проведена вся необхідна підготовча робота. Перерахунок розмірів державних соціальних допомог проведено Центром по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області в автоматизованому режимі, без додаткового звернення громадян та надання додаткових документів.
Фактично перераховано розміри 13 видів державних соціальних допомог: допомога у зв’язку з вагітністю та пологами; допомога на дітей одиноким матерям; допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування; допомога особі, яка доглядає за хворою дитиною; тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів; державна соціальна допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; щомісячна грошова допомога особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею; компенсаційна виплата фізичним особам, які надають соціальні послуги; державна соціальна допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю; державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям; щомісячна адресна допомога внутрішньо переміщеним особам на оплату житлово-комунальних послуг; державна соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю; тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.
Всього розміри допомог підвищено для 42 тисяч одержувачів. Виплата підвищених розмірів допомог буде проведена у липні шляхом зарахування на поточні рахунки одержувачів у банківських установах або через виплатні об’єкти Укрпошти.

Департамент соціального захисту населення Полтавської ОДА.

Поділися:

Добавить комментарий