Північний ГЗК поповнився  спецтехнікою КрАЗ

Північний ГЗК поповнився спецтехнікою КрАЗ

Чергове відвантаження спецтехніки здійснив Кременчуцький автозавод на адресу гірничорудного підприємства Кривого Рогу. Варто зазначити, що ПрАТ «АвтоКрАЗ» систематично постачає продукцію на адресу вітчизняних ГЗК, зокрема: вахтові машини, автопаливозаправники, автоцистерни, бортові вантажівки. Спецтранспорт на базі КрАЗу використовується для перевезення гірників територією підприємств та до місць видобутку, для доставляння палива, технічної і питної води, ліквідації пожеж та ін.
Автопаливозаправник АПЗ-15-65053, призначений для доставляння палива, базується на стандартному шасі колісної формули 6х4, із 375-сильним двигуном Євро-5, 9-ступеневою дводіапазонною механічною коробкою передач та сухим однодисковим зчепленням. Кабіна – металева тримісна.
Двосекційна 15-кубова цистерна виробництва ДП «45 ЕМЗ» (м. Вінниця) виготовлена зі сталі товщиною 6 мм, обладнана горловинами, ребрами жорсткості, стаціонарною драбиною, дихальним пристроєм, сигналізатором наповнення та ін. Насос подає рідину 500 л/хв, висота всмоктування – 4,5 м, у бокових панелях є два напірно-всмоктувальних рукави 75 мм завдовжки 4 м тощо.

Діна СТЕГАНЦЕВА
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий