Плакат на тему «Я – Україна!»

У межах відзначення Дня Конституції України стартував Всеукраїнський конкурс плаката “Я – Україна!” Триватиме він до 22 червня 2018 року. Організувала творче змагання ГО “Волонтерський рух “Батальйон Сітка” за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Мета конкурсу – сприяння розвитку дитячої творчості, активізації потенціалу дітей, формування національно-патріотичної свідомості молоді.
До участі в конкурсі запрошують дітей і молодь віком від 6 до 19 років. Їх розподілять за трьома віковими категоріями: від 6 до 9 років; від 10 до 15 років; від 16 до 19 років. Кожен учасник може відправити не більше трьох плакатів. Зображення бажано подавати у форматі JPEG. Розмір плаката чітко визначений: 40х60 см або 60х40 см.
Роботи приймаються на електронну пошту batalionsitka@ukr.net до
31 травня 2018 року включно. У техніці виконання плаката обмежень немає.
Журі оцінюватиме конкурсні роботи за такими критеріями, як актуальність, заклик до дії, творчій підхід (забороняються копіювання, запозичення тощо), образне вирішення, композиція та основна ідея, контраст, рівень володіння технікою виконання.
У кожній номінації передбачені I, II та III призові місця в трьох вікових категоріях. 22 червня 2018 року відбудеться оголошення й нагородження переможців грамотами та цінними подарунками. За результатами конкурсу будуть проведені виставки плакатів учасників, організовані публікації у засобах масової інформації й соціальних мережах із коментарями про авторів.
Більш детальна інформація про конкурс – за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1jEORiwQXN1XWqX7ug7MrXQWz-XznpGzKZzSpSaCq6yg/edit.
Із питань партнерства можна звертатися за тел. +380-096-032-89-83.

ГО “Волонтерський рух “Батальйон Сітка”.

Добавить комментарий