Платформа для єднання  небайдужих українців

Платформа для єднання небайдужих українців

Із 1 квітня по 19 травня 2019 року триватиме Всеукраїнська акція «Серце до серця». Метою цього заходу є закупівля медичного обладнання для відділень дитячих лікарень областей України. Щороку тематика акції змінюється. У цьому році допомога спрямовуватиметься на закупівлю обладнання для кардіологічних відділень українських лікарень. У межах акції заплановано проведення благодійних заходів.
Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в нашій країні. Основні цілі фонду: розвиток волонтерського руху в Україні за принципами європейських стандартів; привернення уваги та повернення довіри громадськості до благодійності шляхом використання прозорої системи звітності; виховання відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України; поліпшення ситуації із наявністю якісного медичного обладнання в дитячих обласних лікарнях України.
Протягом 2006–2018 років, за підтримки громадських організацій, органів студентського та учнівського самоврядувань, навчальних закладів, органів державної влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації, бізнесструктур було зібрано майже 35,8 мільйона гривень, за які придбано медичне обладнання та передано його в безкоштовне користування у територіальні медичні об’єднання кожної області України.
Упродовж трьох весняних тижнів акція триватиме у всіх областях України й супроводжуватиметься проведенням низки концертів, вистав, конкурсів, спортивних змаганнь, тренінгів. Під час фіналу акції відбувається збір коштів. Волонтери наліплюють логотип фонду – червоне серце – кожному, хто долучився. Результатом акцій «Серце до серця» є близько 100000 вихованих у дусі відповідальності і безкорисливості волонтерів по всій Україні та діюче медичне обладнання в обласних дитячих лікарнях з безкоштовним використанням його громадськістю. Фонд «Серце до серця» є стабільною платформою для єднання небайдужих українців, які прагнуть поліпшити країну власними зусиллями.

Інформацію надано департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Поділися:

Добавить комментарий