Платформа соціальної освіти в Мінсоцполітики

Платформа соціальної освіти в Мінсоцполітики

За інформацією Міністерства соціальної політики України, в рамках реалізації проєкту Уряду Канади “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe) розпочав робочу спеціалізований сайт «Платформа соціальної освіти» socialacademy.gov.ua.
Платформа сприятиме системному навчанню та підвищенню професійної кваліфікації представників органів місцевого самоврядування, надавачів соціальних послуг та організацій, які працюють у соціальній сфері.
Сайт створений з метою надання підтримки територіальним громадам у посиленні їх діяльності в сфері розвитку соціальних послуг, захисту прав дитини та організації інших програм підтримки населення.
Вже зараз на платформі доступні навчальні курси: «Організація соціальних послуг в територіальній громаді», «Надання соціальних послуг екстрено (кризово)», «Денний догляд дітей з інвалідністю: стандарт надання послуг».
Онлайн-доступ до матеріалів допоможе організувати навчання у будь-який зручний час та в будь-якому місці. У разі успішного засвоєння нових знань і навичок, після проходження онлайн-курсів, учасники навчання отримають сертифікати Міністерства соціальної політики України.
Навчальна платформа дозволить покращити якість соціальних послуг, які надаються в громадах.
Онлайн-майданчик також буде корисним і для звичайних громадян, щоб дізнаватися, на яку соціальну підтримку вони мають право, що таке соціальні послуги та як вони надаються.

Добавить комментарий