Почесний вагонобудівник Борис Радіонов

Почесний вагонобудівник Борис Радіонов

Команда заводчан, відзначених високим званням «Почесний вагонобудівник», поповниться ще одним славним іменем. Згідно з рішенням правління ПАТ «КВБЗ» 2019 року це звання присвоєно консультанту з ходових частин проєктно-конструкторського управління Борису Радіонову. Особистість на заводі відома і навіть легендарна.
Висококласний фахівець, талановитий інженер і організатор, який понад 50 років свого життя присвятив створенню та просуванню продукції Крюківського вагонобудівного заводу.

Ще в середині 1970-х Борис Федорович брав активну участь в організації введення в експлуатацію цеху автоматизованого виготовлення осей (автолінії), а потім його очолював. Запуск автолінії дозволив КВБЗ значно наростити випуск комплексних колісних пар – до 250 штук на добу. А вже через кілька років разом із колегами Борис Радіонов успішно налагоджував на Кубі роботу з гарантійного обслуговування вантажних вагонів (зокрема і піввагонів, що постачав у цю країну КВБЗ). Брав участь в організації робіт із транспортування вантажних вагонів до Китаю. Значний внесок зробив і в реалізацію довгострокового співробітництва ПАТ «КВБЗ» з Іранськими Ісламськими залізницями.
Як один із керівників управління якістю продукції Борис Федорович займався розробкою стандартів для вагонобудування, упровадженням комплексної системи управління якістю. Разом із Володимиром Малашенковим організовував упровадження на Крюківському вагонзаводі системи якості ISO.
За словами колег, якнайкраще ділові та організаційні здібності Бориса Радіонова розкриваються в критичних ситуаціях. Так, під час роботи в службі якості найчастіше саме йому доручали вирішення суперечливих питань із партнерами. Як кваліфікований фахівець і патріот заводу Борис Федорович докладав максимум зусиль, щоб ні в якому разі не постраждав імідж КВБЗ, з усією притаманною йому дипломатичністю урегульовував складні питання.
На яких би посадах не працював Борис Федорович, всюди його поважали і поважають вагонобудівники. Зараз він працює консультантом із ходових частин проєктно-конструкторського управління, опікується питаннями, пов’язаними із виробництвом і експлуатацією ходових частин. Це його тема, знає її досконально, адже як інженер і керівник пройшов усі етапи створення ходових частин на Крюківському вагонобудівному – від проєктів і креслень до випуску сучасного готового продукту.
Цілеспрямованість, відповідальність, постійне прагнення до самовдосконалення, компетентність, готовність підкорювати професійні висоти, які здаються недосяжними, – ось головні риси характеру Бориса Радіонова, завдяки яким він досяг успіху. Присвоєння Борису Федоровичу звання «Почесний вагонобудівник» – висока, гідна і заслужена оцінка його внеску в створення нової продукції, розвиток і успіх підприємства.

Валентина ГЕРАСИМЕНКО
Журналіст

Поділися:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Добавить комментарий