Подарунки з-за океану для полтавської дітвори

Понад 70 подарунків, які зібрала українська громада в одному з містечок США, знайшли своїх юних власників у Полтаві.

Ще із 1990-х років громада Рочестера долучалася до різних соціальних проектів свого міста-сусіда Ірондеквойта, які спрямовувалися в Полтаву. Це були благодійні акції для дітей, закупівлі обладнання для лікарень, збір гуманітарної допомоги, просвітницькі програми міжнародних обмінів…
Із початком війни на Донбасі наші земляки в Рочестері розгорнули масштабну кампанію з підтримки України. Випробуване надійне партнерство переросло у справжню дружбу. Нині на особистих знайомствах і довірі будується співпраця американських організацій «ROC Maidan», «Ukrainian Federal Credit Union» із полтавською «Командою небайдужих». Подібна взаємодія стала можливою завдяки програмі «Відкритий світ».
Під час Різдвяно-Новорічних свят громада в США оголосила збір подарунків для української дітлашні, щоб поділитися радістю. Усі речі американські благодійники дбайливо спакували в три великих ящики і передали до Полтави. Щасливими власниками подарунків із-за океану стали дітки з багатодітних сімей учасників бойових дій на сході України, діти полеглих захисників Вітчизни, дітвора з малозабезпечених родин, вихованці-переселенці школи корисного дозвілля «Вулик» і гурток дітлашні з особливостями розвитку. Серед подарунків – інтерактивні ігри, настільні «розважалки», м’які іграшки, м’ячі, ляльки, машинки, пазли та ще багато цікавого. Додатково волонтери «Команди небайдужих» придбали за зібрані кошти декілька примірників розмальовок-«антистрес» у «Будиночку Святого Миколая».
«Завершивши розподіл усіх речей, отримавши фотозвіти, можемо прозвітувати про спільно зроблену добру справу. Зрозуміло, що ніхто не чекав винагород чи подяк, але у відповідь отримали найцінніше – дитячі посмішки. Хай множаться добро та можливість допомагати один одному, навіть за тисячі кілометрів. Щиросердно дякуємо організаціям «ROC Maidan» і «Ukrainian Federal Credit Union», Олегові Лебедьку, Володимиру Павлюку, Тамарі Денисенко за піклування про Полтаву», – розповіла координатор ГО «Команда небайдужих» Олександра Сиротенко.

Прес-служба ГО
«Команда небайдужих».

Поділися:

Добавить комментарий