Подолано грузинський рубікон: «Ворскла» – «Динамо» (Тбілісі) – 4:1

Готуючись до нового сезону, полтавська «Ворскла» у Туреччині проводить другий тренувальний збір. У черговому спаринг-поєдинку наші земляки знову святкували перемогу. Цього разу вони здолали титулований тбіліський «Динамо». Зелено-білі першими пропустили м’яч на 10 хвилині. Але досить швидко оговталися, вирівняли гру і на 31 хвилині зрівняли рахунок, скориставшись одинадцятиметровим, який призначив у ворота грузинів арбітр зустрічі. Пенальті вдало реалізував Шарпар – 1:1. У другому таймі оборона «Динамо» «посипалася», не зумівши протистояти натиску полтавців. На 65 хвилині Чеснаков вивів «Ворсклу» вперед». На 69-й Кулач подвоїв перевагу, а на 85-й – Гіоргадзе поставив переможну крапку – 4:1.

Як зазвичай на тренувальних спарингах, наші земляки грали двома складами:

1 тайм: Шуст, Даллку, Чижов, Пердута, Сапай, Кравченко, Шарпар, Кобахідзе, Ребенок, Васін, Коломоєць.

2 тайм: Каневцев, Гіоргадзе, Остапенко, Луценко, Саків, Чеснаков, Скляр, Кадимян, Одарюк, Глущук, Сидоренко, Шаповал, Кулач.

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.