Подвійне «срібло» і «бронза» полтавських спортсменів

Подвійне «срібло» і «бронза» полтавських спортсменів

У Полтаві відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків і жінок до 23 років.

– Вдруге на благодатній полтавській землі ми зустрічаємо такі потужні змагання, майбутніх чемпіонів України, світу, олімпійських чемпіонів, – наголошував заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий під час відкриття змагань. – Обласна влада підтримує розвиток спорту в області. Чим більше спрямовуватимемо коштів у спорт, тим менше їх укладатимемо в медицину.

Він побажав спортсменам подальших перемог і вручив грамоту тренеру-викладачу відділення вільної боротьби Глобинської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Геннадієві Тарасенку за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту області.

– Радує, що Полтавщина робить певні кроки для розвитку спорту. І приклад її здобутків – кращий, на мою думку, спортсмен України 2017 року – вихованець Полтавської області Олександр Хижняк, – зазначив начальник відділу єдиноборств, складно-координаційних та стрілецьких літніх олімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України Нельсон Гайріян.

Головний суддя змагань Шакро Маркарян розповів, що переможці чемпіонату України отримають право представляти нашу державу на чемпіонаті Європи 2-11 червня у Туреччині та чемпіонаті світу 10-19 листопада у Румунії.

Загалом же, за підсумками змагань, полтавці здобули два «срібла» і дві «бронзи». Зокрема, другі місця посіли Артем Кривенко (в/к до 57 кг) і Алфес Долідзе (в/к до 79 кг), на треті сходинки п’єдесталу підінмалися Богдан Прокопенко (в/к до 74 кг) та Марк Маркарян (в/к до 92 кг).

Богдан ЛЕБІДЬ

Журналіст

Добавить комментарий