«Погляд на місто – минуле, сьогодення, майбутнє»

????????????????????????????????????

«Погляд на місто – минуле, сьогодення, майбутнє»

Виставку під такою назвою учасників конкурсу образотворчого мистецтва для молоді відкрили у Полтаві.

Думки оригінальні, цікаві, креативні

В експозиції – 55 робіт юнаків і дівчат віком від 14 до 17 років, окрема група – діти 7-10 років. Вони представили свої доробки у трьох номінаціях: «Історичний спадок, який ми зберегли»; «Полтава сьогодні – проблеми і перспективи»; «Полтава майбутня. Мікрорайон твоєї мрії».

– Ми дали можливість молодим людям висловити власні думки через творчість, – говорить організатор заходу, керівник громадської організації Центр громадського моніторингу «Погляд» Олександр Залужний. – Їхні міркування досить оригінальні і цікаві. Відрадно, що молодь опікується проблемами рідного міста. Тож у Полтави – гарне майбутнє, адже підростає достойна зміна небайдужих, творчих, креативних юнаків і дівчат.

– Багато робіт виконано надзвичайно професійно й сміливо. Вони можуть брати участь у виставках, які періодично влаштовує Спілка художників України, – ділиться враженнями голова журі, Заслужений художник України Микола Підгорний. – Молодим людям важливо, щоб їхні доробки представляли на виставках. Це не тільки дає поштовх у майбутній професійній діяльності, а й розвиває, як особистість.

Люблять творчість і не бояться експериментувати

– Роботи на конкурс представлені в різних техніках: малюнок, вітражний розпис, лінорит, графюра та інші, – розповідає керівник цього художнього арт-проекту Олеся Будяк. – Наші діти дуже люблять творчість і не бояться експериментувати. Участь у виставці – досить вагомий крок до початку серйозної творчої кар’єри. Є доробки, котрі з першого погляду змушують замислитися. Найголовнішим же досягненням, вважаю те, що сучасна молодь більше стала цікавитися питаннями духовності.

На офіційній сторінці ГО Центр громадського моніторингу «Погляд» в соцмережі Фейсбук створено віртуальну галерею робіт, представлених на виставці. Оглянути її, оцінити і залишити коментар мають можливість усі бажаючі.

10 березня о 12 годині відбудеться урочисте підбиття підсумків конкурсу. Переможцям і лауреатам вручать дипломи і цінні подарунки. Також для всіх учасників буде організовано безкоштовну екскурсію Полтавщиною.

 

Добавить комментарий