Погодні умови ускладнюються: від поїздки на транспорті краще відмовитися

Погодні умови ускладнюються: від поїздки на транспорті краще відмовитися

У Решетилівському районі, на автомобільній дорозі Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка затор ліквідовано. Нагадаємо, двома вантажними автомобілями було перекрито проїзд транспорту. Кілька десятків автомобілів не могли продовжувати рух.

На місці події працювали наряди груп реагування патрульної поліції Решетилівського відділення, працівники ДСНС та Служби автомобільних доріг. Спільними зусиллями та із залученням спеціальної техніки рух транспорту повністю відновлено, повідомили у прес-службі ГУНП у Полтавські області.

Нагадаємо, що сьогодні погодні умови також ускладнюються, тож від поїздки на транспорті краще відмовитися, радять правоохоронці та співробітники рятувальних служб.

Якщо ж це неможливо, тоді добре підготуйтеся в дорогу! Зокрема: візьміть теплий одяг, гарячі напої, засоби чищення снігу, повністю зарядіть телефони, до повного заправте пальним бак автомобіля, а також слідкуйте за новинами, дотримуйтесь правил дорожньої безпеки та негайно інформуйте поліцію у разі потрапляння у біду! Телефони незмінні: «102» — поліція; «101»- рятувальники!

Погодні умови ускладнюються: від поїздки на транспорті краще відмовитися Погодні умови ускладнюються: від поїздки на транспорті краще відмовитися

Поділися:

Добавить комментарий