Поліг, захищаючи Україну

Поліг, захищаючи Україну

Поблизу Василівки, що на Харківщині, загинув Станіслав Осягін, житель Михайлівки Машівської територіальної громади. Він був старшим солдатом 93-ї бригади «Холодний яр».

Невимовно боляче усвідомлювати, що клята війна забирає наших співвітчизників. Станіславу було тридцять вісім. Жити і жити б. Поліг, щоб жила вільна Україна.
Станіслав Осягін став на захист Батьківщини у 2015 році. Він брав участь в АТО на території Донецької та Луганської областей. Двічі продовжував контракт. У березні 2022-го пішов до лав ЗСУ, на захист рідного краю, України.
Односельці з великою повагою відгукуються про Станіслава Осягіна: він був Людиною з великої літери – добрим, щирим, щедрим, готовим прийти на допомогу. Мав багато друзів і, як кажуть, був душею компанії. Цьогоріч, якби не клята війна, зустрічався б зі своїми однокласниками з нагоди чергової річниці закінчення школи… У Станіслава залишилися мама, син, брат, рідні люди. Неймовірно прикро втрачати справжніх Захисників-Героїв, щирих, добрих людей.
Михайлівська громада провела в останню путь свого земляка. «Живим коридором», квітами устелили дорогу до вічного спочинку Захисника.
Царство Небесне тобі, Герою, вічна пам’ять і спокій твоїй світлій душі, Станіславе!..
Щирі співчуття рідним і близьким Героя-Захисника. Низький уклін за справжнього патріота, Героя, який віддав своє життя, щоб ми жили під мирним небом у вільній Україні.
Боже, хай закінчиться ця ненависна війна, яку розв’язали рашисти, нашою перемогою, миром у всьому світі.
Слава Герою і вічна пам’ять.

За матеріалом газети «Промінь».

Поділися:

Добавить комментарий