Полтава – місто щасливого дитинства і перспективного майбутнього

Полтава – місто щасливого дитинства і перспективного майбутнього

Щороку у перший день літа – 1 червня – у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. Саме у цей особливий день так важливо, щоб кожна дитина була усміхненою, радісною та щасливою.

Міська влада завжди піклувалася та приділяла особливу увагу найменшим мешканцям Полтави. Цьогоріч цей день не став винятком, навіть в умовах карантину.
Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота переконаний, що День захисту дітей – це не про банальні привітання. Це нагадування про те, що є багато дівчаток і хлопчиків, які потребують допомоги та підтримки. І не тільки 1 червня.
Відтак Олександр Шамота разом з представниками департаменту культури, молоді та спорту, Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї відвідав дітей з родин загиблих військовослужбовців, багатодітну родину, де виховують трійню, та два дитячих будинки сімейного типу.
– Ми прикладемо усі зусилля, щоб Полтава була для дітей не лише містом щасливого дитинства, а й перспективного майбутнього. Звісно, бачити дитячі посмішки та їхню радість – неоціненно. Але сьогодні ми тільки вкотре засвідчуємо свою любов родинам, які цього потребують, – прокоментував Олександр Шамота. – Кожен заслуговує на своє персональне щастя, а наше завдання – зробити його доступним, дитинство – безтурботним і радісним.

Поділися:

Добавить комментарий