Полтава приймає театральний фестиваль з міста Пісочин

Полтава приймає театральний фестиваль з міста Пісочин

1 та 2 травня 2024 року Пісочин  вшосте вітає гостей з різних куточків України в рамках Всеукраїнського фестивалю аматорських театрів ім.
В.К. Гужви «В кулісах душі». Цього року фестиваль проходить у Полтаві на базі Центру культури та дозвілля Полтавської міської територіальної громади та за
підтримки Департаменту культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради. Засновниками фестивалю є Пісочинська селищна рада, Пісочинський палац культури і мистецтв, народний театр-студія «Чудеса в решеті».

2 дні, 14 театрів, загальна кількість учасників фестивалю – більше 300 осіб. Полтавці та гості міста мають нагоду безкоштовно побачити роуд-муві,
кототерапію, комедійний детектив, драму, філософську казку-притчу, кримськотатарські казки про любов. Вік глядача від 5 років.
Участь у фестивалі беруть колективи з Харкова та Харківської області, Запоріжжя, Конотопа, Дніпра, Києва, Новомосковська і, звісно, Полтави.
Шостий фестиваль обіцяє подарувати полтавському глядачеві цікаві постановки, здивувати оригінальними сценографічними рішеннями, аби яскраві
акторські роботи відгукнулися кожній душі. Закриття фестивалю – 2 травня о 17:45.
В рамках заходу відбудеться спілкування між представниками Пісочинської та Полтавської територіальними громадами на підтримку Харківського регіону.

Поділися:

Добавить комментарий