Полтава в Прем’єр-лізі буде представлена  двома командами

Полтава в Прем’єр-лізі буде представлена двома командами

27 травня у Полтаві на стадіоні “Локомотив” відбувся другий стиковий матч плей-оф за право грати у Прем’єр-лізі українського футболу між срібним призером першої ліги ФК “Полтава” та аутсайдером вищого дивізіону одеським “Чорноморцем”. Як відомо, перший поєдинок на власному полі одесити виграли з рахунком 1:0. Їм у Полтаві достатньо було нічиєї або навіть програти, забивши м’яч на виїзді. Однак гра пішла за полтавським сценарієм і перетворилася на справжнє свято полтавського футболу.
Відразу ж після стартового свистка господарі поля заволоділи ігровою й територіальною перевагами з надією забити швидкий гол. Але цього не сталося, хоча небезпечні моменти створені були. Одесити не багато часу проводили в атаках, сконцентрувавшись на грі другим номером, розраховуючи на збереження рахунку.
Після перерви господарі знову пішли вперед і заволоділи ініціативою. Однак полтавцям ніяк не вдавалося довести атаки до переможного завершення. Тож у середині другого тайму Безсмертний випускає на поле Дегтярьова, який уже через хвилину відкриває рахунок – 1:0.
У зв’язку з тим, що в основний час жодна з команд не домоглася загальної переваги, знадобилися екстра-тайми, в яких Дегтярьов забив ще два голи – 3:0!
По завершенні матчу Кубок професійної ліги України, срібні медалі та інші нагороди футболістам ФК “Полтава” вручали голова ОДА, голова Федерації футболу Полтавщини Валерій Головко, Полтавський міський голова Олександр Мамай, спортивний директор УПЛ Євгеній Мороз, виконавчий директор Федерації футболу Полтавщини Віктор Пожечевський та заступник голови федерації Олександр Мелащенко.