Полтавці можуть скористатися “Картою змін Полтави”  для вирішення проблем  в обласному центрі

Полтавці можуть скористатися “Картою змін Полтави” для вирішення проблем в обласному центрі

Полтавці отримали новий інструмент для розв’язання проблем громади – електронну платформу «Карта змін Полтави». Сервісом, який створив Сергій Іващенко разом зі своєю командою, може скористатися кожен. Для цього потрібно зареєструватися на платформі та залишити опис і фото своєї проблеми. Заявнику зателефонує працівник колцентру, з яким він детально обговорить свою пропозицію щодо вирішення питання, після чого воно з’явиться на мапі.
Надалі представники команди пояснять ініціатору питання пріоритети та шляхи його розв’язання і спільними зусиллями вирішать проблему.
Етап, на якому перебуває відповідне звернення, можна відстежувати завдяки зміні його кольору на мапі.
Роботу сервісу запустив Сергій Іващенко, зателефонувавши першому заявнику. Він пояснює, чому вирішив започаткувати цю платформу: «Створили її для того, щоб збирати проблеми по місту, щоб ці всі ідеї приходили від полтавців, а не чиновники вирішували на свій розсуд».
Одними з перших «Картою змін Полтави» скористалися жителі Рибців. Вони запропонували відремонтувати дитячо-спортивний майданчик у селищі.
Місцеві жителі аргументують важливість цього проєкту: «Хлопців багато, вони б сюди прийшли, замість шастати деінде. Так само молоді тата, мами».
На майданчик приїхали відповідальний за цю локацію та фахівці, щоб оглянути проблему.
«На даний момент ми привели хлопців, вони займаються безпосередньо замірами, оцінкою того, що взагалі тут можна зробити. А після цього вже ми приймаємо рішення, якими етапами і що ми можемо зробити», – пояснює один із членів команди «Карта змін Полтави» Юрій Бражник.

Марія КЛОЧКО
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий