Полтавці – “Найкращі у боксі-2020”

Батько і син Олександри Хижняки.

Полтавці – “Найкращі у боксі-2020”

Міжнародна федерація боксу (AIBA) у зв’язку зі святкуванням Міжнародного дня боксу започаткувала номінації «Найкращий у боксі-2020» (AIBA BEST IN BOXING 2020).
Ця відзнака має на меті популяризацію боксу в світі, а також стимулювання найкращих особистостей – боксерів, тренерів, суддів та організаторів, відзначаючи їхній внесок у розвиток, пропаганду і зміцнення боксу в кожній країні, яка є членом AIBA. Відповідно до критеріїв, розроблених AIBA, лауреати отримують нагороди не лише за спортивну діяльність, але і за свою соціальну активність. Як повідомляє Федерація боксу України на своїй офіційній сторінці, найкращим боксером України визнано нашого земляка Олександра Хижняка, який є чемпіоном світу, чемпіоном Європи та чемпіоном Європейських ігор.
Полтавець так прокоментував свою перемогу в номінації: «Для мене це визнання – велика честь. Бокс посідає величезне місце у моєму житті, тож для мене це справді свято. Сподіваюсь, що мої найбільші успіхи ще попереду. Буду наполегливо працювати для цього».
А найкращим тренером року в Україні визнано батька нашого чемпіона – Олександра Хижняка-старшого, який зазначив: «Мені дуже приємно отримати таке визнання. Як і кожну людину, мене тішить, що мою роботу оцінили. Хочу відзначити разом з тим, що наші успіхи з Олександром стали можливими перш за все завдяки його величезній працелюбності та повазі до боксу».
Вітаємо земляків із заслуженими відзнаками!

За матеріалами fbu.org.ua
підготував Андрій Сова.

Поділися:

Добавить комментарий