Полтавці обирають продукти “Рідного села”

Полтавці обирають продукти “Рідного села”

Побачити нині велику чергу полтавців, які очікують, щоб зайти до магазину, доводиться нечасто. Адже торговельних закладів в обласному центрі, як мовиться, – хоч греблю гати. Але минулої п’ятниці, 16 лютого, коли в Полтаві по вулиці Раїси Кириченко, 84 (в районі колишнього магазину “Океан”), відкривали черговий, 15-й, магазин мережі “Рідне село” агрофірми “Маяк” Котелевського району, добра сотня покупців вишикувалися вже години за півтори до початку роботи цього торговельного закладу.
Полтавці обирають продукти “Рідного села”– Це третій маркет у мережі “Рідного села”, де функціонує самообслуговування. Своєрідною родзинкою магазину, це вперше в нашій системі, буде продаж на розлив високоякісного молока гатунку Екстра, виробленого в агрофірмі “Маяк”, – розповідає директор дочірнього підприємства “Торговий дім “Маяк” Наталія Прийма. – Уся наша продукція натуральна, корисна, рекомендована до вживання як дорослим, так і зовсім маленьким діткам. Ми гарантуємо її якість і якість обслуговування споживачів.
Новий магазин просторий і зручний для покупців. Тут усе зроблено з любов’ю. Загальну експозицію приміщення вдало прикрашає “Віз достатку”, де зручно почуваються величезні короваї, кукурудзяні початки, віночок часнику й інша власна продукція агрофірми. На стінах торгового залу – вишивані рушники, а з “молокомата” на відвідувачів доброзичливо споглядає корівка-годувальниця.
У перший день роботи магазину, освячення якого провів настоятель Котелевського Свято-Вознесенського храму отець Миколай, покупцям разом із проведенням дегустацій було презентовано всі категорії товарів виробництва агрофірми “Маяк”.
Варто зазначити, що “Рідне село” загалом пропонує широкий асортимент товарів продовольчої групи. До того ж у переважній більшості в асортименті магазину продукція власного виробництва: м’ясо, ковбасні вироби, олія, хлібобулочні й кондитерські вироби, крупи, цукор, мед, овочі… Про “рецепти” завоювання довіри споживачів запитую у Наталії Прийми:
– Ми виробляємо й реалізуємо лише натуральні продукти, без смакових підсилювачів чи ароматизаторів. Вони не містять харчових домішок, тобто є якісними й на сто відсотків натуральними. Загалом наша продукція відповідає вимогам державних стандартів і технічних умов, показникам якості та безпеки.
Перші три покупці нового магазину самообслуговування отримали в подарунок від закладу продуктові набори. Та чи найбільше пощастило полтавці Любові Василівні, якій подарували 3-літрову банку молока й торт. За словами жінки, вона проживає в цьому ж будинку, де нині відкрився магазин самообслуговування.
– Раніше я ходила в “Рідне село” на ринок, але це далеко й не дуже зручно. Добре, що в нашому мікрорайоні відкрився такий магазин, – зазначила Любов Василівна.
Перший покупець Олександр розповів, що купує продукти у “Рідному селі” з часу відкриття цієї мережі. Він наголосив, що тут завжди свіжа та якісна продукція, тож і своїм знайомим та друзям рекомендує купувати необхідне саме в “Рідному селі”.
Слід додати, що в полтавських магазинах зазначеної мережі завжди є покупці. Запитуємо, що ж їх тут приваблює?
– Наша сім’я, ми всі, загалом є прихильниками здорового способу життя, тож і продукти намагаємося купувати відомих виробників, які вже перевірені й оцінені нами, – розповідає молода мама, полтавка Олександра. – Діти полюбляють молочні сардельки, батьки віддають перевагу вареним ковбасам, а ми з чоловіком Сергієм іноді балуємо себе копченостями. Звісно ж, купуємо в “Рідному селі” й борошно, олію, овочі, інші продукти. Добре, що є такі наші, місцеві, виробники.

Полтавці обирають продукти “Рідного села”Під час розмови з жінкою поважного віку, яка представилася Анастасією Петрівною, з’ясувалося, що вона є палкою шанувальницею маяківських хлібобулочних виробів і солінь. А нещодавно й тортика спробувала. Каже, що дуже смачний.
– Наша хлібопекарська й кондитерська продукція загалом користується великим попитом. Покупці полюбляють такі сорти хліба, як “Маяківський”, “Запашний”, житньо-пшеничний. Уся сировина й рецептура – маяківська, без жодних домішок чи поліпшувачів смаку, – розповідає майстер, виконуюча обов’язки технолога хлібозаводу Вікторія Ясько. – А булочки з ізюмом, маком, заварним кремом та пиріжки з лівером і смородиною розкуповують одразу, щойно відкриваються магазини.
Добре відоме гасло – кадри вирішують усе – для закладів торгівлі актуальне завжди. Бо щирість і привітність продавця є запорукою того, що покупець ще не раз прийде до цього магазину. То як підібрати саме таких працівників? Із цим запитанням звертаюся до завідуючої підприємства роздрібної торгівлі Наталії Камуз:
– Кадри підбираємо з індивідуальним підходом, звісно, бажані відповідна освіта й досвід роботи, комунікабельність, ввічливість. Але якщо ми бачимо, що людина порядна, має відповідні цінності в житті й у неї, так би мовити, очі горять, то, найімовірніше, це наш працівник. Загалом людяність і чесність – це основні вимоги до всіх, хто працює в нашій команді. А професії ми навчимо.
Слід зазначити, що колектив тут справді хороший – це згуртована й дружна команда, з неабиякими потенціалом і можливостями. Всього в Торговому домі працюють близько 150 висококласних спеціалістів, справжніх фахівців, які встигають і соціальними проектами опікуватися, й свою професійну справу тримати, як мовиться, на висоті. Про таких кажуть: людина на своєму місці.
Ці слова можна віднести й на адресу головного зоотехніка ТОВ “Агрофірма “Маяк” Сергія Грищенка, який демонстрував присутнім, як працює ексклюзивний молокомат:
– В агрофірмі “Маяк” успішно функціонує замкнутий цикл виробництва, переробки та реалізації сільгосппродукції “З поля – до столу”. Вирощена на наших полях високоякісна сільськогосподарська продукція переробляється на власних переробних підприємствах, використовується для тваринництва й реалізується у власній торговельній мережі магазинів “Рідне село”. Молоко на фермах видоюється без доступу повітря й без контакту з руками. Збалансовані корми для худоби перевіряються на якість і поживність. На кожному етапі виробництва проводиться відповідний контроль якості продукції. Тож з упевненістю можу сказати, що мережа магазинів “Рідне село” агрофірми “Маяк” є для споживача гарантом високоякісної екологічно чистої, натуральної продукції, отриманої в результаті переробки власної сировини рослинного й тваринного походження, буде це молоко чи м’ясна продукція. Що стосовно реалізації молока, то одночасна ємність молокомату – 100 літрів. Цей апарат автоматично дозує молоко по одній, півтора й три літри. Купувати його можна як у власну тару, так і в нашу. Це спеціальна молочна пляшка, яка має сертифікат якості й відповідності та гігієнічний висновок. Звісно, що молоко екстракласу в нас якнайсвіжіше, воно щодня охолодженим завозиться до магазину без втрати якості, одразу після ранкового видоювання корів, – додає фахівець.
* * *
ТОВ “Агрофірма “Маяк” – це високотехнологічне соціально відповідальне агроформування, де культивують рослинництво, фахово займаються тваринництвом, на високому рівні працює переробка, а замикає виробничий цикл власна торговельна мережа. Тут одна галузь працює на іншу, доповнюючи одна одну. В сільгосппідприємстві утримується велика рогата худоба, свині, птиця, вівці, бджоли… У структурі агрофірми працюють комбікормовий завод, м’ясокомбінат, хлібопекарня, цехи з виробництва борошна, круп та переробки олійних культур.
Впровадження новітніх прогресивних технологій у тваринництві стало основою для присвоєння агроформуванню статусу племінного господарства із розведення великої рогатої худоби української чорно-рябої молочної породи. Сільгосптовариство також є племрепродуктором із розведення свиней великої білої породи та племінним репродуктором із розведення овець асканійської тонкорунної породи таврійського типу. Висока якість молока, жирність 3,8% та білок на рівні 3,4%, дозволила господарству, за експертною оцінкою Інституту агроекології України, отримати Статус спеціальної сировинної зони для виробництва продуктів дитячого та дієтичного харчування.
* * *
Значна увага в ТОВ “Агрофірма “Маяк” приділяється не лише питанням якості продукції, а й розширенню її асортименту. А він тут неабиякий. Скажімо, тільки м’ясокомбінат виробляє близько 180 видів різних найменувань м’яса, ковбас і копченостей, а з вересня минулого року тут розпочали випуск ексклюзивної тушкованої свинини та яловичини за спеціальною рецептурою, а ще – відпрацювали виробництво напівфабрикатів: котлета домашня, ромштекс яловичий, зрази з сиром. Фактично з того ж часу з’явилися нові смаколики й на потужностях власного хлібозаводу, загальний асортимент якого сягає 100 найменувань різної продукції. Це смачні торти й різновид випічки: булочки з кремом, згущеним молоком, ягодами, пиріжки з різними видами наповнення. Поділилася Наталія Прийма й планами на перспективу. А вони досить амбітні:
– Невдовзі ми плануємо розпочати випуск молочної продукції, всієї її лінійки, від кисломолочних виробів до сирів. Це буде нове виробництво в структурі агрофірми “Маяк”. Працюємо також над розробкою нових рецептів хліба, розширенням асортименту напівфабрикатів.
ТОВ “Агрофірма “Маяк” – соціально відповідальне підприємство, працює прозоро, сплачує всі види податків і зборів, піклується про своїх працівників, які мають достойну заробітну плату, хороші умови праці та повний соціальний пакет. У цьому нас запевнили завідуюча магазину, що по вулиці Великотирновській, 39-а, обласного центру, Галина Мусіна, старший продавець магазину по вулиці Козака, 14, Лілія Вальківська й продавець магазину по вулиці 23 Вересня Наталія Петренко. Усі вони висловили задоволення умовами праці й ставленням до них з боку адміністрації підприємства. Працівниці магазинів також наголосили на високій якості маяківської продукції, на яку ще жодного разу не було нарікань у покупців. А звідси й настрій хороший, і робота ладиться. Тож попереду – нові амбітні плани, нові можливості й нова натуральна високоякісна продукція власного виробництва, яка відповідає запитам найвибагливіших споживачів.

Людмила ДАЦЕНКО.

Полтавці обирають продукти “Рідного села” Полтавці обирають продукти “Рідного села” Полтавці обирають продукти “Рідного села” Полтавці обирають продукти “Рідного села”

Поділися:
 • 31
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  31
  Поделились

Добавить комментарий