Полтавка Тетяна Куца – лауреатка міжнародного конкурсу талантів

smart

Полтавка Тетяна Куца – лауреатка міжнародного конкурсу талантів

Магістрантка кафедри образотворчого мистецтва психолого-педагогічного факультету ПНПУ імені В. Г. Короленка Тетяна Куца стала лауреаткою Міжнародного конкурсу талантів International Festival Golden Time за напрямом «Образотворче мистецтво». У номінації «Мистецтво і ремесла» дівчина здобула диплом ІІ ступеня. Конкурс покликаний знайти обдаровані особистості й надати їм можливість продемонструвати свої здібності.
Нинішній рік для Тетяни Куцої особливо насичений, адже влітку вона стала також переможницею канадсько-українського фестивалю дитячої та юнацької творчості. У Полтаві за талановиту художницю вболівають не тільки викладачі з альма-матер, а й юні вихованці, з якими вона працює у студії образотворчого мистецтва «Соняшник».
На конкурсі International Festival Golden Time роботи учасників оцінювало міжнародне журі, в якому працюють художники, викладачі образотворчого мистецтва з Великої Британії, Греції, ОАЕ, Грузії. Представлену на їхній розсуд художню роботу Тетяна Куца створила під керівництвом кандидатки педагогічних наук, доцентки кафедри образотворчого мистецтва ПНПУ імені В. Г. Короленка Юлії Мохірєвої.
За матеріалами сайта pnpu.edu.ua підготував

Едуард ПОПОВИЧ,
студент факультету філології і журналістики ПНПУ
ім. В. Г. Короленка.

Поділися:

Добавить комментарий