Полтавка у складі збірної України виборола «бронзу» чемпіонату Європи

Жіноча збірна України з футзалу стала призером чемпіонату Європи-2022, який завершився у португальському Гондомарі 3 липня. Варто зазначити, що напередодні у півфіналі наші дівчата, серед яких була і представниця Полтавщини Таїсія Бабенко (провела на ігровому майданчику обидва вирішальні поєдинки), програли майбутнім континентальним чемпіонкам – збірній Іспанії.
Долю фінального протистояння Португалія – Іспанія вирішила серія пенальті 3:3 (2:2), 1:4 по пенальті. А українська команда під орудою Олега Шайтанова у матчі за третє місце перемогла Угорщину – 2:1. Українки забили по м’ячу в кожному з таймів та зуміли втримати необхідну перевагу після гола наприкінці зустрічі. Останні три хвилини поєдинку змусили понервувати вболівальників нашої збірної, але дівчата вистояли, завоювавши на другому в історії українського футзалу чемпіонаті Європи довгоочікувану «бронзу».
Головний тренер «синьо-жовтих» Олег Шайтанов так прокоментував вікторію своїх підопічних: «Уся команда мріяла здобути медалі. Можливо, дуже велике хвилювання не дозволило зіграти «на сто відсотків». Але дівчата зробили велику справу для України, і після майже 20-річної паузи ми не лише вийшли на Євро, але й здобули медалі. Наша країна воює, боронить свою незалежність. І водночас ми перемагаємо на Євробаченні та здобуваємо бронзові медалі на жіночому Євро з футзалу. Це справді дуже важливо для України. Навіть прості перехожі на вулицях в Італії та Португалії нас підтримували. А бачити на трибунах українські прапори — це просто неймовірно!»
Дякуємо дівчатам за цю перемогу! Все буде Україна!