Полтавщина долучилася до допомоги Харкову

Полтавщина долучилася до допомоги Харкову

На Полтавщині збирають гуманітарну допомогу для Харкова. У процесі відправлення – черговий вантаж необхідного. Це 26 генераторів різної потужності та більше двох тисяч літрів пального.

Про це повідомив начальник ОВА Філіп Пронін на брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини.

«Зараз уся увага прикута до Харкова – міста незламних людей, міста-Героя. Де кожен прожитий день – новий виклик. Харків зазнає ворожих ударів, підступних і кривавих. Країна-терорист вбиває дорослих і дітей, знищує цивільні будинки і критичну інфраструктуру цього міста. Вся Україна допомагає Харкову. Полтавщина не стоїть осторонь. Ми максимально залучені до гуманітарних місій, обміну фахівцями», – зазначив Філіп Пронін.

Долучаються до збору допомоги як громади, так і соціально відповідальний бізнес області. У чотирьох районах Полтавщини розпочали роботу центри збору гуманітарної допомоги Харкову.  Всі охочі можуть принести необхідні речі до найближчого пункту.  У списку необхідного – заряджені павербанки, генератори, зарядні станції.

Адреси центрів збору:

— в Полтаві – КП «Палац дозвілля» (вул. Соборності, 58, понеділок-п’ятниця з 9:00 до 17:00), Департамент цивільного захисту (вул. Раїси Кириченко, 14, понеділок-п’ятниця з 8:00 до 16:00);

— у Кременчуці – районна адміністрація (вул. Соборності, 14/23, понеділок-п’ятниця з 8:00 до 15:00);

— в Миргороді – районна адміністрація (вул. Гоголя, 120, понеділок-четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця з 8:00 до 15:45);

— в Лубнах – районна адміністрація (пл. Академіка Олексія Бекетова, 19, понеділок-четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця з 8:00 до 15:45).

Фото з офіційного телеграм-каналу голови Харківської ОВА Олега Синєгубова

Поділися:

Добавить комментарий