Полтавщина приєдналася  до Всесвітнього дня прибирання

Полтавщина приєдналася до Всесвітнього дня прибирання

Під гаслом «Побачив? Прибери» наші краяни разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу вийшли на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».

У Полтавській області прибирання об’єднало найактивніших волонтерів і мешканців двох міст – Полтави та Горішніх Плавнів і двох селищ – Градизька і Козельщини. В обласному центрі прибирання відбулося на трьох локаціях – у Прирічковому парку, Гришкиному лісі та в мікрорайоні Огнівка. Очищували зони відпочинку, набережну, території навчальних закладів. У Полтаві зранку сміття збирали любителі бігу – влаштували плогінг у Прирічковому парку. Всього під час Всесвітнього дня прибирання на Полтавщині вдалося прибрати близько 16 тисяч кубічних метрів сміття.
Всесвітній день прибирання відбувся із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов’язковою вимогою до учасників була наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції.
Організатор акції – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства інфраструктури України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного комітету телебачення та радіомовлення, Міжнародного молодіжного руху School Recycling World та ряду інших громадських організацій.

Прес-центр Всесвітнього дня прибирання в Полтавській області.

Поділися:

Добавить комментарий