“Полтавська битва-2018” зібрала майстрів з усієї України

“Полтавська битва-2018” зібрала майстрів з усієї України

У нашому місті завершився IX Відкритий Кубок області з кіокушин карате, організований Полтавською обласною федерацією кіокушин карате за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації та під патронатом Головного управління Національної поліції в Полтавській області й Головного територіального управління юстиції в Полтавській області.
На урочистому відкритті щорічного змагання його учасників і вболівальників привітали представники влади, громадськості, спортсмени і тренери. Організаторам змагань, популяризаторам здорового способу життя було вручено почесні відзнаки.
Синьо-жовте сяйво Державного Прапора України, церемоніальне шикування параду учасників, врівноваженість досвідчених майстрів, відверта впевненість юнаків та дівчат і водночас їхні щирі сумніви, обов’язкові настанови тренерів і турботливі поради батьків – усі ці емоції народжували відчуття переможної сили й мужності справжнього свята бойового мистецтва. На сторожі чіткого дотримання правил чесного поєдинку також стояли голова суддівської колегії Федерації кіокушин карате України, суддя міжнародної категорії Леонід Чернявський та потужний суддівський корпус WKB.
Традиційний турнір, на який, крім каратистів із Глобиного, Кременчука, Миргорода, Пирятина, Решетилівки та Полтави, з’їхалися спортсмени із Дніпра, Запоріжжя, Золотоноші, Кривого Рогу, Ромен, Херсона, Харкова та Києва, відбувся в спортивній залі ГУ НП в Полтавській області. Найкращі каратисти з різних куточків України, які продемонстрували чемпіонську майстерність, посіли призові місця. За результатами змагань першість виборола збірна Полтави, на другій сходинці – команда Харкова, на третій – Запоріжжя.

Валентина ШЕМЧУК
Журналіст

Добавить комментарий