Полтавська «Наталка» дивувала коломийських глядачів

Полтавська «Наталка» дивувала коломийських глядачів

Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театру імені М. В. Гоголя випала честь завершувати один із найпрестижніших театральних фестивалів країни «Коломийські представлення». У Коломиї актори нашого театру показали виставу для наймолодших глядачів – музичну казку «Пригоди Маші та Віті» – й легендарну оперу «Наталка Полтавка».
Для гоголівців участь у Всеукраїнському театральному фестивалі «Коломийські представлення» вже є традиційною і ознаменовує початок фестивальної осені.
– Для нас фестиваль у Коломиї – це вже традиція, ми щороку намагаємося показати коломийському глядачу свої кращі вистави, – розповів директор Полтавського театру імені М. В. Гоголя заслужений працівник культури України Олексій Андрієнко. – Ми їдемо сюди, як додому, знаємо, що нас чекають не лише наші колеги, а й спраглі до театральних вражень глядачі. До речі, квитки на вистави полтавського театру в цьому місті розлітаються першими. Для нас це велика честь, намагаємося тримати високу планку театральної майстерності, не розчаровувати наших глядачів, а знову і знову їх дивувати та дарувати їм приємні мистецькі враження.
Окрім полтавського театру, участь у ХІ фестивалі «Коломийські представлення» взяли поважні театральні колективи з Рівного, Білої Церкви, Ужгорода, Житомира, Чернівців, Миколаєва та Черкас. Справжнє театральне свято влаштували для мешканців Коломиї організатори цього мистецькому форуму, який у наш час робити надзвичайно складно з різних причин.
– Ми щиросердечно вдячні кожному, хто сьогодні дивився нашу «Наталку Полтавку», всім, для кого наша трупа старалася зіграти безсмертний твір Котляревського, – наголосила директор департаменту культури та туризму Полтавської обласної державної адміністрації, заслужений працівник культури України Валентина Вождаєнко, яка була разом із гоголівцями на цьому престижному фестивалі. – Ми насправді друзі, тому дуже хочемо подякувати директору коломийського театру – Дмитру Івановичу Чибораку, який зі своєю командою проводить фестиваль, за те, що він об’єднує всю Україну. Дякуємо, що зі сцени лунало слово Івана Котляревського, з дня народження якого виповнилося 250 років, була «Наталка Полтавка», якій 200 років з дня першої постановки, лунала музика Миколи Лисенка, якій відзначаємо 120 років від дня написання. Тому горді з того, що саме полтавці завершили цьогорічні «Коломийські представлення».
Емоції після виступу гоголівців вирували як у залі, так і на сцені. Полтавці подарували коломийцям запашний коровай зі щедрої полтавської землі, у відповідь коломийці щиро нагородили полтавців гучними оплесками.

Ольга КОВАЛЕНКО
Завідуюча літературною частиною Полтавського академічного обласного українського
музично-драматичного театру
імені М. В. Гоголя

Поділися:

Добавить комментарий