«Полтавська політехніка» приймає вітання з 90-річчям

«Полтавська політехніка» приймає вітання з 90-річчям

У грудні 2020 року святкує свій ювілей один з провідних вищих навчальних закладів України – Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Диплом «Полтавської політехніки» – знак європейської якості, її випускники роблять вагомий внесок у зміцнення технічного й економічного потенціалу країни, здатні вирішувати різнопланові завдання найскладнішого рівня, підкорювати найвищі професійні, життєві та кар’єрні вершини.

До свого 90-річчя Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» створив масштабний світловий об’єкт на будівлі гуртожитку. Над проектом працювали науково-педагогічні працівники і співробітники. У підготовці були задіяні колектив Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва і землеустрою та дві бригади альпіністів, які на висоті десятого поверху монтували кріплення та літери.
Нова світлова композиція змонтована на найвищій будівлі студмістечка, висота літер – 1,4 метра. Вечірній краєвид Полтави, а саме Інститутської гори, відтепер доповнений світловим автографом одного з найстаріших та найшанованіших університетів Полтавщини.
* * *
Полтавський музей авіації і космонавтики привітав Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» з 90-річчям та подарував віртуальну екскурсію експозиційними залами, де представлені унікальні експонати з особистої колекції всесвітньо відомого вченого Юрія Кондратюка, чиє ім’я носить університет.
«90 років – солідний вік для закладу вищої освіти, що засвідчує незмінно високий рівень, наявність освітніх традицій та великих попередників, на котрих слід рівнятися.
Ювілярів, як відомо, прикрашають не роки, а заслуги – університет має розвинуту інфраструктуру, є сучасною освітньою організацією з широким спектром технічних, економічних і гуманітарних спеціальностей, поважним викладацьким складом, сучасними освітніми технологіями, втіленням інноваційних освітніх програм, розвитком фундаментальної науки, співпрацею з провідними зарубіжними університетами, інтеграцією у міжнародне, освітнє і наукове співтовариство.
Бажаємо колективу університету на чолі з ректором, професором Володимиром Онищенком, під керівництвом якого університет по-справжньому оновлюється, розвивається, знаходить нове життя, нове дихання, незмінної бадьорості духу, міцного здоров’я, успіхів у реалізації творчих мрій. Полтавський музей авіації і космонавтики висловлює подяку «Полтавській політехніці» за якісну підготовку студентів і аспірантів, котрі, крім спеціальних дисциплін, активно досліджують, за участю науковців музею, історію науки і техніки, аерокосмічну історію Полтавщини й України», – зазначив завідувач Полтавського музею авіації і космонавтики Андрій Пушкарєв.
* * *
Минулого вівторка, 22 грудня, під час робочої поїздки на Полтавщину міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, а також голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов взяли участь у заходах із відзначення 90-річчя з дня заснування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Докладніше читайте, будь ласка, в одному з наступних номерів «Зорі Полтавщини».

Підготовлено за матеріалами медіа-центру Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Поділися:

Добавить комментарий