Полтавська політехніка продовжить співпрацю з НАН України

Полтавська політехніка продовжить співпрацю з НАН України

Днями президент НАН України Анатолій Загородній і ректор Полтавської політехніки Володимир Онищенко підписали додаткову угоду про освітнє та науково-технічне співробітництво університету з Національною академією наук України.

Угода передбачає продовження співпраці у сфері освітнього, науково-технічного партнерства і підготовки наукових кадрів. «Співпраця між академією і університетом є успішною, Національна академія наук дуже зацікавлена у співпраці з Полтавською політехнікою, і ця угода, яку ми підписали, слугуватиме новим спільним добрим справам», – зазначив президент НАН України Анатолій Загородній.
16 наукових інститутів Національної академії наук України мають угоди з Полтавською політехнікою. Традиційною подією для провідних науковців України і світу стала Міжнародна науково-практична конференція «Академічна й університетська наука: результати та перспективи». У рамках конференції порушуються проблеми фундаментальних та природничих наук, економіки, екології, техніки і технологій, презентуються результати спільних наукових досліджень учених Національної академії наук України та Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», визначаються перспективи розвитку подальших наукових досліджень, підготовки фахівців і наукових кадрів.
«Від імені Вченої ради Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» виконав важливу місію – підписали з президентом НАН України Анатолієм Глібовичем Загороднім додаткову угоду про наукове співробітництво з Національною академією наук України. Пишаємось, що понад 13 років діяла угода, підписана Борисом Євгеновичем Патоном. Угода передана в музей і має історичну цінність. За ці роки співпраці ми провели тринадцять наукових конференцій. Колектив університету завжди чекає на цю особливу наукову подію», – прокоментував ректор Полтавської політехніки, професор Володимир Онищенко.

Медіа-центр Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Поділися:

Добавить комментарий