Полтавська “Ворскла” готується до нового сезону

Наші земляки у Туреччині проводять перший двотижневий тренувальний збір, під час якого заплановано кілька спарингів. Причому почали їх “зелено-білі” з перемоги. Незважаючи на сильний дощ, який того дня створював сильні незручності гравцям, полтавці здолали команду “Насаф” із Узбекистану, до речі, учасника Ліги чемпіонів країн Азії.
Двічі, на 63-й і 86-й хвилинах, у воротах суперників “розписався” Кадимян. Узбецька команда також забила красень-гол – сильним ударом з-за меж штрафного майданчика під поперечку м’яч відправив на 75-й хвилині Мухітдінов – 2:1.
У звітній зустрічі наші земляки грали двома складами:
1-й тайм: Шуст, Саків, Чижов (к), Гіоргадзе, Пердута, Чеснаков, Кравченко, Кобахідзе, Одарюк, Васін, Коломоєць.
2-й тайм: Ткаченко, гравець на перегляді, Остапенко, Даллку, Сапай, Скляр, Сидоренко (Шаповал, 71), Ребенок (к), гравець на перегляді, Кадимян, Кулач.