Полтавські дефлімпійці – чемпіони України з футболу

Нещодавно у Винниках Львівської області відбувся фінальний етап цьогорічної першості України з футболу серед спортсменів із порушеннями слуху. У чемпіонаті, що проводився на стадіоні футбольної школи Богдана Маркевича, брали участь 6 команд з Івано-Франківської, Закарпатської, Миколаївської, Полтавської, Одеської областей та міста Київ.
У результаті чесної безкомпромісної боротьби чемпіонський титул 2019 року завоювала команда з Полтавської області, повідомляється на сайті СФГ України. Однокруговий турнір розпочинався не зовсім вдало для наших земляків. Полтавці поступилися команді з Івано-Франківська, яка, до речі, утримувала лідерство до останнього туру. Але надалі полтавська команда перемогла 4 рази поспіль, конкуренти ж спочатку втратили очки в матчі з киянами, а в завершальному поєдинку поступилися одеситам. Таким чином, полтавці, набравши 12 очок, фінішували першими. На два очки відстали іванофранківці, «бронзу» вибороли одесити.
До змагань тріумфаторів чемпіонату готували полтавські тренери Олександр Верещака та Віктор Козін.