Полтавські дороги прибиратиме новенька «Scandia»

Полтавські дороги прибиратиме новенька «Scandia»

За останні роки Полтава стала брудною і занехаяною. Комунальники поступово відновлюють регулярне прибирання, але людських рук для цього мало. Тому команда Олександра Удовіченка «Рідне місто» ініціювала придбання спеціальної причіпної підмітально-прибиральної машини.

Багато хто з полтавців пам’ятає шведську машину «Broddson Scandia», яка колись працювала на дорогах міста, але зникла під час розгрому комунальних підприємств у минулі роки. Відтоді техніки такого рівня в Полтаві не було, хоча вона ставала все необхіднішою й необхіднішою.
Член «Рідного міста», заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко зазначає:
– Скажу з професійної точки зору – «Scandia» чудово справлялася з покладеними на неї завданнями. Тому, купуючи нову комунальну техніку, ми включили підмітально-прибиральну машину до списку першочергової важливості. Вибирали тієї ж фірми, з такими ж характеристиками. Обслуговуватиме її КАТП-1628, але перед початком експлуатації машина має пройти тестові випробування.
Придбана машина завдяки своїм технічним можливостям значно полегшить роботу комунальників. Вона прибиратиме будь-які предмети та бруд на ширині 2,5–3 метри, в тому числі й вимітатиме сміття з-під бордюрів. Її продуктивність складає 1,2 тонни за хвилину! Умовно кажучи, своїми потужностями вона може замінити працю як мінімум півсотні двірників.
Машина буде обладнана надійною гідравлічною системою з довговічними блоками та клапанами. Важливою є її цілковита відповідність сучасним екологічним стандартам.
Який алгоритм роботи машини?
«Scandia» має дві лоткові щітки й одну касетну. За їх допомогою сміття змітатимуть і вивантажуватимуть на транспортер. Той, у свою чергу, – в кузов автомобіля.
Щітки постійно зрошуються водою, тому під час роботи машина не здіймає хмар пилюки. Бічні ж скребки розбивають сухий бруд.
Лідер «Рідного міста» Олександр Удовіченко вважає:
– Полтавські вулиці повинні знову стати чистими. Закупівля сучасної техніки для прибирання міста – черговий крок нашої команди з відродження автопарків комунальних підприємств. Завдяки їй Полтава стане охайнішою та менш залежною від підрядних організацій.

Денис КОМПАНІЄЦЬ
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий