Полтавські рятувальники отримали нову спецтехніку

Державна служба України з надзвичайних ситуацій передала рятувальникам Полтавщини нову спецтехніку. Це – чотири пожежно-рятувальних автомобілі, аварійно-рятувальне авто та аварійно-рятувальний човен.
Під час урочистого вручення техніки й аварійно-рятувального обладнання, в якому взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Головко, голова обласної ради Олександр Біленький, зазначалося, що наявність такої техніки дасть змогу більш оперативно реагувати на надзвичайні події, швидше ліквідовувати їх наслідки та своєчасно надавати допомогу постраждалим.
Пожежно-рятувальні автомобілі (всього 4 одиниці) загальною вартістю майже 18,5 мільйона гривень отримали вогнеборці з Полтави, Гребінки, Решетилівки й Гадяча.
Спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль Volkswagen Caddy (вартість – 75 тисяч євро), призначений для проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт під час ліквідації ДТП, було вручено рятувальникам 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини Лубен.

Спеціальний аварійно-рятувальний човен для проведення пошуково-рятувальних робіт та гасіння пожеж вартістю понад 1,6 мільйона гривень передано рятувальникам 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини Кременчука. За словами заступника начальника цього підрозділу Дмитра Руденського, раніше пожежі на островах в акваторії Дніпра, де влітку полюбляють відпочивати наші земляки, вогнеборці гасили з надувних човнів. Тож новий катер, який вміщує до 10 осіб, дуже доречний.
Рятувальники Полтавщини також отримали радіостанції, пожежні стволи, ліхтарі, бензиновий генератор, мотопомпу та гідравлічну насосну станцію.
Техніку придбано за кошти бюджетів різних рівнів. Долучилися і рятувальники Великої Британії, які передали комплект спецобладнання.

Людмила ДАЦЕНКО
“Зоря Полтавщини”

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий

Вы должны Войти, чтобы оставить комментарий.