Полтавські рятувальники отримали нову сучасну техніку

Полтавські рятувальники отримали нову сучасну техніку

Днями в Головному управлінні ДСНС у Полтавській області відбулася урочиста церемонія передачі нової рятувальної техніки, яку відразу направили в райони області. Автопарк рятувальників поповнився чотирма сучасними пожежними автомобілями, гусеничним бульдозером, грейдером та машиною для проведення аварійно-рятувальних робіт при ДТП. Окрім цього, пожежники отримали нові комплекти спецодягу.

Нинішнього року спецтехніку вручали вперше. Проте в минулому році вогнеборці також її отримували, частину – від міжнародних партнерів. Відмінно себе зарекомендували вісім пожежних автоцистерн на базі автомобіля МАЗ, судна на повітряній подушці «Торнадо», аварійно-рятувальна машина легкого типу САРМ-Л на базі автомобіля Volkswagen.
Цього разу за державною програмою підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні до Полтави прибули дві спеціальні рятувально-пожежні машини легкого типу САРМ-Л на базі автомобіля Ford Ranger, а від уряду Китайської Народної Республіки в рамках міжурядового співробітництва рятувальники отримали грейдер та гусеничний бульдозер. Від асоціації аварійно-рятувальної служби Шотландії в рамках гуманітарної допомоги – три пожежні автоцистерни з відповідним обладнанням, захисний одяг та спорядження.
Заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков наголосив:
– Техніка є лише інструментом в руках професіоналів. Саме від них і залежить оперативність у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, порятунок постраждалих.
Начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб у виступі зауважив:
– Технічні характеристики автомобілів і наявне в них обладнання дозволяє оперативніше і безпечніше рятувальникам виконувати свою роботу. Минулий рік для Полтавщини був особливим, бо ми отримали 17 одиниць нової техніки на загальну суму понад 55 мільйонів гривень. Сьогодні ми отримали 7 одиниць техніки.
Нову техніку розподілили таким чином. Ключі від пожежних автоцистерн на базі шасі «МАЗ» в комплекті з аварійно-рятувальним обладнанням отримали представники 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Полтава, 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Чутове, 4-го Державного пожежно-рятувального посту смт Котельва та
6-го Державного пожежно-рятувального посту м. Глобине. Спеціальну аварійно-рятувальну машину легкого типу (САРМ-Л) FORD Ranger в комплекті з аварійно-рятувальним обладнанням, яке призначене для рятування людей, ліквідації дорожньо-транспортних аварій та пожеж, отримали рятувальники з 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Пирятин. Спеціалізований гусеничний бульдозер й грейдер отримали співробітники Аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Юлія ХОМЕНКО
“Зоря Полтавщини”

Поділися:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Добавить комментарий